Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkeresés, barát-pár...

Barátkeresés, barát-pár keresés fiatalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feleségemmel mindketten baráto knélkül maradtak vagyunk (Ő messzire költözött otthonról, én pedig nem oylan régig szociális problémákkal küzdöttem hála za iskolaéveknek). Jelenleg ott tartunk ,hogy gyerek mellett nehezebb kimozdulni, ezért gondoltuk neten keresünk olyanokat, akikkel lehet szorosabb kapcsoaltot kialakítani, kimozdulni, kirándulni, filmezni, beszélgetni. Tudjátok, mint a filmes évtizedes barátságok. PErsze idővel.

Na most a konkrét kérdés az ,hogy van-e tapasztalata valakinek, főleg BORSOD megyében ilyenre, fórumok, oldalak ,akármi?

25 évesek vagyunk, és korosztályunkban keresnénk.



2019. ápr. 15. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan vagyunk csak Budapest környékén és egyelőre gyerek nincs.
2019. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Legalább tudom, hogy nem vagyun kegyedül ezzel :D

Ti miért vagytok saját magányotokban?

2019. ápr. 15. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:
A 10 éves barátságaim csúnya véget értek amikor összejöttünk. Talán pont ezért, vagy véletlen egybeesés, azt már sose tudjuk meg. Haverok vannak, akikkel talán pár havonta találkozunk, de igazi barátaink még távoli sincsen. Pedig folyamatosan járjuk az országot, tegnap este értünk haza Nyíregyházáról, húsvét után Veszprémbe és Debrecenbe megyünk. És a nyárra tervben van Miskolc is.
2019. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Páromnak voltak barátai, de főelg egy barátnője, akivel volt egy hullámvölgy, de mostmár stabilak. Csak messze vannak egymástól.

Nekem a középsulis élmények tiportak le a srága földig... annyi votl a bűnöm ,hogy jól tanultam, és céljaim voltak, érdekeltek a dolgok, és nem kicsapongó életet foyltattam. Full egyedül voltam a világgal szemben. Mikro feleségem megismertem, akkro votl egy kis javulás. Aztán a mai napig tartó pszichiátriai kezelés, mert másként nem megy. Msotmár szociálisan készen vagyok :).

2019. ápr. 15. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Borsod megyében én is ismerkednék.
2019. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tisztelt moderátorok, tisztelt mindenki!

Ez a kérdés jelentve lett szabályszegés miatt.

Ezt sajna nem tdom fogadni, mivel a kérdésem nem konkrét ismerkedési felhívás, "társkeresés", vagy hasonlók, hanem helyhez kötött információ kérés, tapasztalat iránti igény.

Minden helyre, korra, hasonlóra történő utalás csak a kért információtípus meghatározására szolgál, tehát az egész kiírás csupán KÉRDÉS, semmi több.

2019. ápr. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!