Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe a legjobb befektetni?...

Mibe a legjobb befektetni? Milyen vállalkozást indítanál, ha megtehetnéd?

Figyelt kérdés
Olyan ötletek érdekelnének, amik a jelenlegi, válságos időszakban is megérnék. Lehet szó olyan vállalkozásról is, ami közvetlen szolgáltatást nyújt, de nem tudom mi az amire költenének az emberek akkor is, ha kevés a pénz.

2022. okt. 1. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Kedvezőtlen hitelkörnyezet miatt szerintem most nem érdemes új vállalkozásba kezdeni. Sokan túlélésért harcolnak és nem a profitért.
2022. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nincs 100% bevált recept. Mihez értesz, mennyi tőkéd van, hol? Mennyire vagy mobilis, milyen léptékben gondolkozol?

Hiába írom le, hogy én végtelen pénzmag esetén továbbra is egyedi és ritka youngtimer és tuning autókkal foglalkoznék, ha neked egy festőlétrára meg két ecsetre van pénzed és nincs jogsid.

2022. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Pont most kell vállalkozásba kezdeni, mert 3x meggondolod,hogy mire adsz ki pénzt. Ami most életképes, az a válság után is az lesz.


Én csakis online üzletben vagyok. Ahol nem köt sem a nyelv, sem az országhatár.

2022. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fsms ***** válasza:
71%
Ner-s vállalkozást érdemes alapítani ott tuti lesz állami megrendelés, egyébként most csak olyat érdemes, ahol nagyon kis tőkével tudod indítani, ahogy írják kamat környezet tönkre vág mindent, illetve a válság közepette van rá igény.
2022. okt. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Amihez ertesz. En pld tanacsado vagyok netto 3m korul jon ki a havi fizetesem. Most nagyon gondolkozok hogy bevallaljak meg egy foallasu munkat, van ez az overemployed mozgalom... Kemeny lenne 2-3 kozepes pozit elfogadni a jelenlegi pozim mellett
2022. okt. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Online bizniszben utazom
2022. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!