Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek érdemes ebben a...

Szerintetek érdemes ebben a gazdasági válságban szépségszalont nyitni?

Figyelt kérdés
Alkalmazottként nem akarok dolgozni,külföldre nem akarok menni ezért gondoltam hogy csinálok egy saját vállalkozást,tudom nem lesz egyszerű de legalább azt csinálnám amit szeretek.

2022. okt. 4. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Általában pont ezekről mondanak le elsőnek az emberek ha beüt a krach. Én várnék a helyedben 6-9 hónapot legalább, hogy lássam hova fajul ez a válság dolog. Még sok a bizonytalan tényező.
2022. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát elég nehéz a helyzet, az emberek pénze egyre kevesebbet ér, nem biztos, hogy a sokadik szépségszalon működőképes lenne. Másban nem gondolkozol?
2022. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ebbe fognak elsőként az biztos
2022. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*fognék
2022. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tudom mibe lenne érdemes.
2022. okt. 4. 23:28
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Milyen végzettséged van? Helységed van vagy bérelnél?
2022. okt. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen városban? És milyen nyelveket beszélsz? És milyen szinten műveled a szépségipart? Egy egyetemi városban például ha jól beszélsz angolul, és/vagy franciául is beszélsz, akkor a sok gazdag térítéses képzésen lévő fiatal is az ügyfeled lehet. És ha jó vagy a szakmában, te csinálhatod meg a csúcs-szalont a városban. Nyilván a brand építés nemegyik napról a másikra megy, de nem lehetetlen, még válságos időkben sem. Ha kezdő vagy, és lóvéd is kevés, akkor óvatosan...
2022. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok. Németül beszélek fodrász szakmám van illetve most akarom csinálni a kozmetikust,és kezdő vagyok viszont nagyon fiatal szóval nem sietek az sem baj ha pl 5 év mire elérem a célom meg azzal is tisztában vagyok hogy nem fog menni egyik napról a másikra, viszont mindenképp szeretnék egy szalont.
2022. okt. 5. 09:06
 9/11 anonim ***** válasza:

5 éves tervként van benne ráció…

Azért javaslom, hogy ne most nyiss vállalkozást.

Fodrász és kozmetikus végzettséggel és német nyelvtudással menj el valami német/osztrák wellnesshotelbe (nyilván az energiaválság után)- lesz pénzed és tapasztalatod is

2022. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó pont ezen gondolkodtam nemrég hogy vajon érdemes lenne e Ausztriába kimenni fodrásznak.
2022. okt. 5. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!