Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülhet kb. egy...

Mennyibe kerülhet kb. egy profi céges weboldal reklámmal?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire profi és mennyire bonyolult. Százezres nagyságrendben érdemes gondolkoznod.
2010. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Legyen bemutatkozó, tevékenységek, kapcsolat, ilyen általános website. Kb szerintetek mennyi 40 ből kijön nem?
2010. szept. 26. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet hozni 40ből, de az nem lesz profi. Milyen reklámra gondolsz?
2010. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én megvagyok szorulva, kihozom 40-ből, ha érdekel, de ez így fél ár kb... HA gondolod, írj mailt, és küldök referenciát.
2010. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40ből egy fél(vagy inkább negyed)profi se jön ki. sok minden függ, hogy mit akarsz.
2010. szept. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En is meg vagyok szorulva, enis megcsinalom 40-bol, de az erosen negyed ar. Szoval, azert max felmunkat lehet elvarni.

Nezd, kb ugy erdemes gondolkodni, hogy siman 2-3e vel lehet szamolni egy profi oradijat.

Namost, ez elosszor is olcso dijszabas, masodszor is, 0-rol felepitve max 20 ora, azaz kb 3 nap.

Ez egy nagyon olcso, es nagyon profi idokalkulalasa.

Siman kaphatsz olcso, sablonbol dolgozo embereket ennyiert, akar olcsobban is, de akkor lehet, mar jobban jarsz, ha sajat magad probalod meg osszerakni.

Kulonos tekintettel, hogy ugy tunik, magad sem tudod, mint is szeretnel valojaban. Vagyis, "problemas ugyfel" statuszu vagy, adott esetben akar tobbszori ujratervezesi kenyszerrel, annyira meg egy profi nem lehet megszorulva, hogy ezt bevallalja.

Szoval, osszinte leszek, profi komoly munkat nem fogsz kapni 100 alatt, de ez nem jelenti azt, hogy amugy teljesen jo, akar meg tetszetos lapot is osszekalapaljanak neked olcsobban - akar a most divatos joomla alapokra epitve. (azzal kimondottan "elso ranezesre komolynak tuno" lapokat lehet csinalni, "pillanatok alatt")

Btw, en aztmondom, a informatikaban meg inkabb igaz, hogy olcso husnak hig a leve. Es ki is rohognelek mint uzleti partner, vagy megbizo, ha azzal jonnel, "40-bol csinalj profi ceges weblapot, termeszetesen szamlara". Ugyhogy, vagy vedd komolyan, vagy ne vedd sehogy. Egy rossz weblap elegge negativ ceger is lehet.

Szoval, fogalmazd ujra a kerdest, igy: "mennyibe kerulhet egy olyan szintu weblap, mint xy cegnek van?" Hogy mindenki belohesse a "profisag szint/ar-at".


Ez termeszetesen csak egy tanacs. Siman ignoralhatod, de nem mondhatod, hogy nem szoltam.

(es azt mondtam, hogy a vizvezetekszerelo 15-20-ert cserel csapot? :)

2010. szept. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Számlára senki nem csinálja meg ennyiért, meg support nincs benne...Ez egy statikus lap domainregek, meg minden egyéb nélkül. Én azt mondtam, h ilyet 40ből 1 hétvége alatt meg lehet csinálni.
2010. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a profi honlapom (étterem és kávézó hálózat) majd 4,6 millió volt.
2010. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem csak az a kérdés, hogy mibe kerül a weboldalad, hanem az, hogy mennyi bevételt fogsz szerezni vele. Olcsó weboldallal általában kevesebb a bevétel. De el lehet rengeteg pénzt is költeni úgy, hogy nem érsz el bevételt. Ha bevételt akarsz elérni a céges weboldaladdal, akkor javaslom előbb tájékozódj, és olvasd el:

[link]

2011. okt. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!