Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy sajat szakkor alapitashoz...

Egy sajat szakkor alapitashoz mi kell?

Figyelt kérdés
16 vagyok, es van egy otletem. Szeretnem megvalositani, egy ilyen kisebb szakkort/ kozosseget alapitani egy helyi kozossegi hazban. Ha talalok ra egy megfelelo embert akinek van vegzetsege az adott temaban es o is benne van akkor siman megszervezhetnek egy ilyent? Ha anyagilag is tudnam tamogatni

2022. nov. 19. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hajrá!
2022. nov. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szakoktató lehetsz, ha az adott szakmai végzettséggel rendelkezel, és már van 5 év igazolható munkaviszonyod az adott szakmában eltöltve.


Közösségi esemény vagy rendezvény szervezéséhez szerintem semmiféle végzettség nem kell kivéve ha értékesítés céljából szerveződik, de azesetben is max önkomrányzati engedély kell.

2022. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!