Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek a dropshippi...

Mi a véleményetek a dropshippingről, mint mellékállás? Pinti Patrik coachról konkrét tapasztalat ?

Figyelt kérdés
Szeretnék plusz jövedelemre szert tenni, így az online vállalkozás jutott esezmbe mint lehetőség. Az instagramja alapján hitelesnek tűnik nekem Patrik, de szeretnék biztosra menni.

2022. nov. 22. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

:D

Ne legyél naív!

Régen is sok naívból éltek meg az mlm-sek, ez se tud többet annál!

Csinálj bármit csak saját önálló termék vagy szolgáltatás legyen ne másé!

Így nem hibáztathatsz senkit magadon kívül!

2022. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BeefEater ***** válasza:
88%
Ezekről az üzleti coach-okról mindig az jut eszembe, ha működne, amit mondanak, akkor az egészet üzleti titokként kezelnék és a tudás alkalmazásából gazdagodnának meg, nem árulnák azt.
2022. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van tobb dropshipping oldalam is, kb egy heten belul befejezem az uj oldalt karacsony temaban, fogalmam sincs milyen az a kocs akit nezel, nekem az elso oldalam bebukott, meg kezdo voltam es ki kellett tapasztaljak sok mindent. Azota az ujjak egyre tobbet hoznak, bar karikor tavaly se birtuk a rohanast de megerte.
2022. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
3 mas melyik időzónából vagy, hogy nincs ékezeted?
2022. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Boldog boldogtalan ilyen kókler üzleti guru azt akarja eladni a kurzusaiban hogy mindenki csináljon dropshiping vállalkozást, mert ez mekkora marha nagy üzlet. Nem mondom hogy bizonyos körülmények között nem működhet, de vannak bizonyos erős fenntartásaim.
2022. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallod nem Dropshipping lesz ott a nagy üzlet, hanem a Drogshipping! Utóbbiban sokszoros a kockázat, és a veszélyfaktor is.
2022. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha a dropshipping arról szól, hogy Kínából rendelsz a vevő nevében kacatokat, majd talán 2-3 hónap után megkapja szerencsétlen a terméket.. akkor felejtsd el. Magyar vevők többsége már a 3 napot is képtelen kibírni. Ha nincs ott másnapra a termék, már írnak, hogy hol van? és ez a jobbik eset.. nem pedig az, hogy eláll a vásárlástól, ugyanis 14 napig megteheti törvényi jogon.


te nem fogod tudni lemondani a kínai sz@r megrendelését 14 napon belül. A pénzét meg vissza kell utalnod.


Én hagynám a dropshippinget, léteznek sokkal jobb lehetőségek is a neten. csak keresgélni kell egy picit.

2022. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alibaba meg banggood webáruházból ha rendelsz 4 hét, mire ideér, és ha hibás a termék, akkor mit csinálsz, dropshipper guru?
2023. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye névvel hogy lehet bárki is hiteles? :D
2023. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ilyen hülye névvel hogy lehet bárki is hiteles? :D"

Meg azzal a pálcikaember külsővel...

2023. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!