Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki saját vagyonőri céget alapítson?

Figyelt kérdés

Régóta levizsgásztam már, és több helyen is dolgoztam ebben a szakmában, de nagyon sok szar helyen voltam már, meg olyan helyen ahol nevetséges béreket fizettek.... Saját véleményen szerint, kevés jó hely van, amit nehéz kifogni. Elegem van, a zsebből fizetésből, a fizetett szabadság hiányából, meg a szemét főnökökből alvállalkozókból... Úgy döntöttem megpróbálok a saját lábamra állni, és alapítanék egy saját céget. Tudom, hogy nagyon sok cég van már, és nehéz betőrni, de én mégis megrpóbálnám.

Valaki tudna segíteni, hogy mi kell hozzá? Mik a feltételei? Mennyi tőkét kell befektetni? Stb...

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2022. nov. 24. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdés neked mi volt a nevetséges bér?
2022. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy nettó 115 ezerért dolgoztam....
2022. nov. 25. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

1es vagyok. A sima OKJ nem elég hozzá. Kell egy magasabb végzettség


Az h nevetséges órabér e sokmindentől fugg

2022. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És milyen magasabb vègzettsèg kell hozzá?
2022. nov. 25. 17:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapítasz egy sima kft.-t, és annyi.
2022. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, de milyen magasabb végzettség kell hozzá 1-es?
2022. nov. 26. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:

6.-ra.


Nem az 1. vagyok, hanem az 5.


Csak 1 vagyonőri. Semmi más nem kell. Alapítasz 1 kft.-t, és annyi.

2022. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok én ugy tudom h kell a vagyonőri mindenképp, meg egy biztonsagszervezo képesítés amit régebben még főiskolai keretben oktatatták de nem diplomát ad ( most nem tudom hogy van)



Emellett kell a kamarai tagság, rendőrségi engedély, vagyonvedelmi eszközöket kell beszerezned.

2022. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk miért nem hívod fel/írsz e-mailt a vagyonvédelmi kamarának, és kérsz hivatalos választ, és teendő listát?
2022. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszokat!
2022. nov. 27. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!