Megéri belevágni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy kereskedni fogok kozmetikumokkal. Arra gondoltam hogy megrendelésre megveszem az adott kozmetikumot és eladom. Tehát mondjuk kér egy adott ügyfél egy parfümöt, én megrendelem neki és én kapom a pénzt.

2023. jan. 9. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mi a hozzáadott értéked? Miért ne rendelne ő magának, kényelmesebben, olcsóbban?
2023. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Webshopnak hívják, de annyi van, hogy csődbe fogsz menni
2023. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Kitől veszed meg? Mennyiért? Mennyiért tudod eladni? Miért vásárolnak tőled az olcsóbb bolt helyett? Hány nap alatt kerül a vevőhöz a termék? Ettől függ, hogy megéri belevágni, avagy sem.
2023. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusok a végzettséget igazoló okiratukkal kapnak kedvezményt a kozmetikai kellékesnél, és az üzlethelyiséggé nyilvánított kozmetikájukban árult termékek esetében kapnak kedvezményt a nagykertől/forgalmazótól/kizárólagos forgalmazótól. Te mi alapján tudnál kedvezményes áron beszerezni? És hogyan tudnál olcsóbban eladni a többitől?
2023. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan szerzel vevőket?
2023. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!