Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sok helyen olvastam, hogy...

Feki94 kérdése:

Sok helyen olvastam, hogy nagy csomagkikuldo cég keres alvállalkozót. GLS, DHL stb. akinek van tapasztalata az segítene? 3 kisteherautóval megéri belevágni? Mennyi lehet a bevétel? Egyéni vállalkozóként kezdenem.

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ezt miér tőlünk kérdezed és miért nem a nagy csomagküldő cégtől?

Mi nem igaán tudjuk, hogy milyen feltételekkel szerződnének le Veled?

Feltételezem, nem sok vállalkozó van még, aki csomagküldőnek dolgozik alvállalkozóként, mert ez még csak most futott fel annyira, hogy már nem győzik.

meg aztán könnyen lehet, hogy csak időszakos munka lenne... De ezt tényleg inkább velük kellene megbeszélned.

2018. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ismerős csinálta, több autóval. Csak a sofőrjeit nem fizette, azok meg elmentek, 5 autót meg egyedül ő se tudott vezetni. Így bukta a 3 autóra felvett hitelt, a három kocsit, meg miegymást.


Nálam ott elbukik a dolog, hogy alkalmazott kell legyen. Ha otthagynak a lekvárban, szerződés szegésért könnyen a bíróságon végezheted.

2018. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, hogy ezt a cegtol kellene megkérdeznem. De kiváncsi lennék tapasztalatokra ... Mert rengeteg apró dolog van, amiről a cég szerintem nem világosítana fel! Koszonom a választ !
2018. jan. 15. 01:53
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok. Látom régi téma, de hátha aktuális még.

Gls, dpd még talán talán, de más hát csak saját tapasztalatot tudok mondani.

Van egy cég akik jelenleg is keresnek alvállalkozót, én 4évig dolgoztam oda volt hogy 5teljes megyét csináltunk 6kocsival éjszaka/ nappal. A végén 2megyére maradtam 2kocsival éjszaka/nappal. Szoval minden autóra 2sofőr.

A végére konkrétan 10millióm maradt ott. Majdnem mindenem ráment, 1éve húzodik a dolog mert ugye semmit sem tudsz csinálni.

Jó tanács ne menj el futárcéghez ha jót akarsz.

A szerződésekben nagy buktatók vannak, de ugye kecsegtető mert állandó meg stb.

2019. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!