Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyedi weboldal 600.000 től...

Egyedi weboldal 600.000 től reális ár?

Figyelt kérdés

Egyedi leprogramozott weboldal, (Nem wix, Wordpress stb) grafikus áldal tervezett arculattal mennyi a reális ára?


Adott egy vállalkozás, arculat nélkül. Egy barátom cége vállalta volna a munkát, 600.000 Forintért. Szerinte ez baráti, mert más milió alatt nem csinája meg.

A weboldal a 0-ról épülfel.

Egyedi fejlesztésről van szó, mely tartalmazza a következőket.


A cég Logo elkészítése


weboldal Grafikai tervezése


A weboldal szövegének megírása


Képek, galériák, videók elhelyezése


-Kapcsolati ürlap


-Ajánlat kérő űrlap


-Ajánlat készítő webalkalmazás, mely alapján eltudom készíteni az ajánlatot.


-Html sablon levelekhez, ajánlatételhez fejléc stb.


Reszponzív megjelenés(mobilonis jól néz ki)


-saját céges email-cím


-tesztelés, üzembe helyezés, keresőoptimalizálás.


Ez elmondása szerint 3 ember munkája kb 1 hónap alatt készül el, nem sablonból meg pluginokból áll az oldal, teljesen 0-ról programozva.


Ami még kérdéses, a forgatható minden irányból megjeleníthető termékmegjelenítése 3D-ben. Akkor drágább lenne.


Reális az ár?



#weblap #weboldalár
2023. jan. 14. 18:30
A kérdező szavazást indított:
Még olcsó is mert egyedi, speciális igényeket elégít ki.
Reális
Drága
Attól függ neked mit ér meg
17 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Gyanúsan olcsó.
2023. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Sokat hangsulyozod, hogy nem WordPress, nem plug in cucc.


Ha azok annyival olcsóbbak, akkor én mint vállalkozó biztos nem fizetnék többet valami egyediert.


A webes megjelenés egyébként is a legtöbb cég számára nem elsődlegesen fontos.


Persze egy webshop más kérdés, az legyen csittivitti, de itt nem erről van szó, ugye?

2023. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

A szövegek írása nem az ő dolga. Egy arculat kialkítása önmagában több millió forint is lehet.

Az egyedi kódolásnak van sok előnye, de örökre össze vagy kötve a készítővel. Ezért eresősen kihalóban van.

2023. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nagyjából reális ár, bár attól is függ melyik tétel mit takar.. mit értesz árajánlatkészítő webalkalmazáson, vagy például keresőoptimalizálásnál lehet alap dolgokat beállítani az oldalon vagy akár hónapokig javítgatni, hogy legelső helyen legyél és azért más árkategória.

Más kérdés, hogy megéri-e ennyi elkölteni egyedi fejlesztésre és miért emellett döntöttél, úgy hogy bármit módosítani akarsz majd kifizethetsz még egy csomó pénzt.

De egyébként, ha biztosra akarsz menni kérj ajánlatot más cégektől is.

2023. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Reális, de én maradnék egy WP oldal mellett, olcsóbban vállalják a fejlesztők és abból is ugyanúgy ki lehet hozni nagyon jókat.
2023. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

2-es, 5-ös.


A Webes megjelenés igen is fontos, ennek a részletibe ne menjünk bele..


Azért nem WP mert egyszer már megszívtam vele. Frisstéssel, valami csomagot kellett ujrarakni, kicsit testre kellett volna szabni, és mentetközben kiderült hogy fingja nincs a "fejlesztőnek" hogy mit csinál. Úgy az IT-hoz se nagyon.Onnantól hogy bele kell nyúlni valamibe, megállt a tudomány. Sajnos ez a tapasztalat, hogy király marketing dumával eladják magukat, aztán sehol semmi...


Összekattingatni én is tudom, de ha valami van akkor áll az oldal amig nem találok rá szakembert? Értem én hogy 200-ból(ha minden meg van az oldalhoz, szöveg, képek, grafikai elemek) meg van a wp de utána keressek valakit aki normálisan megcsinálja? uyanott vagyok...

2023. jan. 15. 09:14
 7/18 A kérdező kommentje:

2-es A webshop legyen csilli-villi, de a weboldalnak nem kell annak lennie?

Miért nem?? :D

2023. jan. 15. 09:19
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Te döntésed. És mi van az egyedi fejlesztéssel? Ott nem lehet kontár?

Ha hozzá kell nyúlni, azt kell megkeresned, aki lefejlesztette. Senki más nem fogja tudni helyettesíteni. Milliószám WP és Drupal oldal van, és más CMS-ek, amelyek gond nélkül futnak.

Azért ne hidd, hogy csak összekattintgatás.

Olyant én is csinálok, de nem pénzért, és nem fontos oldalakkal.

Amivel pénzt keresnék, ahzt programozóra bíznám.

2023. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ha cms el csinalja, ugyanugy bele kell nyúlni.

"És mi van az egyedi fejlesztéssel? Ott nem lehet kontár?"

Valahogy csak megírja :D


"Olyant én is csinálok, de nem pénzért, és nem fontos oldalakkal."


Na pont ez az amiről beszéltem! Az lehet hogy te nem kérnél pénzt érte, de sokan egy 2 hetes tanfolyam, meg 10 youtube video megnézése után, WP fejlesztőnek nevezik magukat.

Na köszi ezt nem...

2023. jan. 15. 10:13
 10/18 anonim ***** válasza:

"sokan egy 2 hetes tanfolyam, meg 10 youtube video megnézése után, WP fejlesztőnek nevezik magukat"


Ez a te feladatod, hogy kiszűrd a kóklereket. Nem olyan bonyolult. Referenciákat kérsz, hány éve működik a cég, utánuk kérdezel stb stb

2023. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!