Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megbízásosok! Mennyire szoktak...

Megbízásosok! Mennyire szoktak titoktartási szerződést aláíratni veletek a projekt részleteinek ismertetése előtt?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy ilyen szerződéstervezetet, de két bajom van vele: semmi, de semmi infó nincs a felépítéséről (óraszám, időszak), ellenben tartalmaz egy versenytilalmi kitételt. Ez business as usual?

2023. jan. 25. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Behúznak a csőbe :D

Gondolom a munkaidő kötetlen a bérezés meg sikerfüggő...

2023. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Te próbálkozhatsz, majd ők megmondják hogyan, de el ne mond senkinek :_D
2023. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A fő vonalakat mindig tudom, mikor elvállalom, a pontos részletek nyilván titkosak, amire titoktartásit kell írni. Viszont a szerződésben kötelezően kérem, hogy a pontos részletek után legyen még lehetőségem kiszállni (titoktartás mellett), ha a részletek fényében mégsem vállalom. Én ehhez szoktam ragaszkodni. Ez az első ilyen megbízásod, hogy rutintalan vagy? Milyen jellegű munkáról van szó amúgy?
2023. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as! Nem vagyok rutintalan, de ilyen szerződés még nem jött velem szembe. Na igen, az eddigi munkáimnál én is mindig tudtam nagyvonalakban, hogy mi lesz a feladat, mennyi időt fog felemészteni, milyen árban állapodunk meg és utána pedig aláírtuk a megfelelő papírokat. Ilyet pedig még nem láttam, hogy egy NDA-ben versenytilalmi megállapodás legyen becsúsztatva..
2023. jan. 25. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!