Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha vállalkozást öröklök, de...

Evi09 kérdése:

Ha vállalkozást öröklök, de nem értek ahhoz, amivel eddig foglalkozott a cég megéri-e megtartanom úgy, hogy veszek fel hozzáértő szakembereket, akik úgymond segítenek, tanítanak? Vagy jobb lenne megszüntetni a kft-t?

Figyelt kérdés

Sajnos egyedül nem tudom vinni 32 éves hölgy vagyok.

De valamiből meg kell élni ugyebár...

Egy új projekt vállalása esetén az ügyfelem leginkább velem akarja megtárgyalni a projektje részleteit?

Ügyvezetőként irányíthatja helyettem a projektet az alkalmazattam, ha neki jobb a rálátása a dologra?

Vagy ügyvezetőként mindenképp én vagyok a projektvezető is?



2023. jan. 15. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügyvezető se muszáj kegyél
2023. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fel alkalmazottként projektvezetőt.
2023. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nem kell ott legyél. Vegyél fel valakit.

Ha nyitsz egy számlát az OTP-nél, ott sem Csányi fog személyesen intézkedni.

Cégeknél ez teljesen megszokott, hogy a tulaj sokszor csak tulaj, semmi más, max néha aláír dolgokat amit elé raknak, feltételezem a te helyzetedben is ez lesz feltehetőleg, amivel nincs semmi gond.

2023. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mészáros meg mindenhez értene, ha az összes cégében neki kéne intéznie mindent.
2023. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krwkco ***** válasza:

Nagy a veszélye, hogy ha nem értesz a területhez, akkor a mindent irányító alkalmazott nem a Te érdekedben fog eljárni, hanem a sajátjában. Vagy a másik veszély, hogy drága hibákat követ el és ezt nem ismered fel.

Inkább azt mondanám, hogy ha a vállalkozás múltja (vevőkör, stb.) pénzt ér, akkor próbáld meg eladni. Akár a vezető alkalmazottaknak. Vagy ha inkább a vagyona nagy, akkor számold fel.

Megélni meg (az így kapott pénzen kívül) abból kell, amihez értesz.

Pl. tanulságos a lottónyertesek történetét tanulmányozni. Sokan nem is a fogyasztáson vesztenek sok pénzt, hanem azon, hogy vállakozásokba kezdenek.

2023. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!