Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik kellenek egy vizipipa bár...

Mik kellenek egy vizipipa bár megnyitásához?

Figyelt kérdés
A jövőben a 17.kerületben szeretnék egy vizipipa bárt nyitni.Lehetséges-e,mik a feltételei és korülbelül mennyibe kerulne a megvalósítás?Ha valaki tudna nekem ebben segíteni nagyon megköszönném,hogy egyáltalán érdemes-e ebben gondolkoznom

2023. febr. 2. 15:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát a legfontosabb: sok-sok millió. Mert az első pár hónapban a legtöbb üzletnek nincs hű de sok nyeresége, ha egyáltalán van.
2023. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a belvárosban nyisd, vagy legalábbis egyetem, vagy egyetemi kollégium közelében. A 17. kerületben tudtommal nincs ilyen, nem hiszem, hogy lenne közönség. Teljesen más egyébként haveri társasággal vízipipázni, mint futtatni egy bárt, benne ilyen lehetőséggel, úgyhogy kétszer gondold meg. Nézz körül pár ilyen létesítményben, mérd fel szemmel, hogy mennyi tőkével és szakértelemmel rendelkezel egy ilyen hely működtetéséhez.

Sokan belelkesednek miután kipróbálnak valamilyen szolgáltatást valamilyen áron és elkezdenek szorozgatni a fejükben, hogy dehát ezt én is csinálhatnám és milyen jól keresnék vele. De ez nem ilyen egyszerű.

Ha viszont elszánt vagy és van hozzá tőkéd, vagy meg tudsz győzni valakit akinek van pénze, hogy társuljon hozzád, akkor rajta!

2023. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanaz, mint egy háborúhoz: pénz, pénz, és pénz.
2023. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 Pontosan mivel nincs semmi ilyen hely a kerületben ahová a fiatalok mehetnének ha éppen nem akarnak bemenni a belvárosba,ezért gondolom azt hogy esetleg lehetne ilyenre igény.Tudom hogy nem egyszerű és nagyon sokat kellene beleadni.
2023. febr. 5. 20:51
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy és mennyi tőkéd van erre?
2023. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

"Mik kellenek egy vizipipa bár megnyitásához?"

Hát... kell hozzá egy bár, elsődlegesen és nem ártana pár vízipipa sem, a hozzávalókkal. Az arab haverom a nagy szakértője ezeknek, én még sose szívtam.

2023. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Mire jó egy ilyen pipa amúgy? Kábít? Vagy bódít? Vagy miben más ez, mint a cigi, vagy ecigi, vagy a többi ilyen dohányáru. Kérdem ezt laikusként, mivel nem dohányzom.
2023. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#5 22 vagyok és most gyüjtök,azért is tettem fel a kérdést,hogy megtudjam kb mennyit kene

#7 kb mint az ecigi de ezt többen is lehet, igy közös programnak is jó

2023. febr. 5. 21:37
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
És ezt ezek szerint lehet beltérben szívni? Erre nem vonatkoznak a dohányzási tiltások vendéglátóhelyen?
2023. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na igen erre keresem a választ,hogy pontosan mik a feltételei
2023. febr. 5. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!