Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bármelyik ismerősöm aki...

Bármelyik ismerősöm aki vállalkozó lett, folyamatosan lapátolja be a pénzt (pályázatíró, fodrász, villanyszerelő). Miért nem elterjedtebb az emberek között a vállalkozói forma? Munkavállalóként nagyon sokan panaszkodnak, míg vállalkozó sosem

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 13:39
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet mindenki "pályázatíró, fodrász, villanyszerelő".
2023. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
95%
Mert vállalkotonak csak addig jó lenni amig kivülről nézed a dolgot.
2023. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
17%
Mert a legtobben a vilagban szolgalelkuek... A vallakozashoz esz kell, vezetoi hajlam, ambicio. 10 bol 1 ferfiban ha benne van ez. 50 bol meg 1 noben
2023. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%
Amit én látok a vállalkozóknál a 12-14 óra munka, ünnepnap, szabadság nélkül. A végén pedig jó ha megmarad az az összeg, ami egy multis irodai dolgozónak.
2023. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van vállalkozó ismerősöm.

Van munka bőven, jól is él előle, amit nem győz mások orra alá dörgölni, de azért messze nem annyira jól mint ahogy te próbálod vázolni.

2023. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
82%

"pályázatíró, fodrász, villanyszerelő"


Nem tudom feltűnt-e, de kizárólag olyan tevékenységeket hoztál fel példaként, ami egyedül végezhető. Márpedig ez a ritkább eset. Egy villanyszerelő tud egyedül dolgozni. De sok dolog nem végezehtő kicsiben. Most ne menjünk el addig hogy egy több ezer fős multi (mondjuk egy autógyár) hogy működik. De egy átlagos pékség is igényel legalább 3-4 dolgozót, ők nem lehetnek mind vállalkozók.

2023. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a sok pénz. Van akinek a havi 500 ezer sok, van akinek a 2 millió se. Aszerint kell vállalkozni. Én azért szeretem, mert nincs közvetlen főnököm, szeretem, amit csinálom. Úgy érezhetem, hogy én döntöm el mennyit dolgozzak és mikor. Nekem való dolog, de bőven nem való mindenkinek. Nagyon sokan szeretik a fix munkaidőt.
2023. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
97%
Nekem vallalkozo ismeroseim koszos fizikai munkasok, egyik sem keres feleannyit sem, mint en. Persze en nem altalanositok ez alapjan.
2023. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Míg vállalkoztam, fizikai munka, egy nap nem 8 óra munkából állt, hanem 12-16, vagy amíg be nem fejeztem az adott dolgot. Alkalmazottal pénzt sem hozott annyit, hogy nullára jöjjek ki hó végén. Ment a munka hétvégén, hétköznap, ha a megrendelő úgy kívánta.
2023. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
75%
Oké! Hétfőn kilépek, keddre vállalkozó leszek. És? Melót, eszközt, segédeket, hogyan kerítsek?
2023. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!