Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van-e hivatalos mód arra,...

Raki76 kérdése:

Van-e hivatalos mód arra, hogy saját tervezésű és készítésű kézműves termékeket értékesítsek,3 féle okj-s végzettség beszerzése nélkül?

Figyelt kérdés

Saját tervezésű, készítésű textil, gyöngy, illetve házi szappan termékeket szeretnék eladni egyetlen vállalkozási forma keretében, de nincs lehetőség csinálni is és eladni is egyszerre, csak ha mindenből van okj-s végzettségem.

Milyen módon lehetek számlaképes úgy, hogy én készítem mindet és én is adom el közvetlenül a vásárlónak? Van-e erre kiskapu? Mely vállalkozási forma lenne a megfelelő?


2010. okt. 4. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha vállalkozásban csinálod, akkor lehet kiváltanod számlát (nyugtát), így a vásárokon is megjelenhetsz, s adhatsz el terméket.

Ahhoz, hogy te magad készítsd a terméket, nem tudom, hogy kell- e valamilyen speciális végzettség.


Egyik ismerősöm rokkant, s hűtőmágneseket gyárt. Nincs különleges végzettsége.

2010. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ehhez semmilyen végzettség nem kell. Beszélj egy könyvelővel.
2010. okt. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!