Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Esküvői fotózás hivatalos...

Esküvői fotózás hivatalos űzéséhez szükséges-e valamilyen végzettség? Vállalkozóit akarnám kiváltani, hogy hivatalossá váljon a dolog, viszont fotós végzettségem nincs.

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

akkor hívd másképpen, emrt a vállalkozóihoz kérik a fényképész papírt, de nevezd akkor rendezvényszervezőnek meg járd körbe mi az amit papír nélkül is lehet de elmegy ennek olyan értelemben h számlaképes vagy és stb.

Én is elég nag yfotós vagyok, több stúdiónak dolgozom stb, de persze semmi fényképész végzettségem nincs aztán már 25 éve ezt csinálom,....

Tudod a papír nem sokat ér ha az ember úgy alapban béna ehhez a területhez, de a vállalkozóihoz KELL !!

Szal megoldás:

Nevezd másnak a tevékenyésget!

2009. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha társulsz valakihez, akkor nem kell a papír, amúgy ez a célszerűbb, mert egyedül nem biztos, hogy keresnek, komplett csapatot szoktak hívni. Egyik ismerősömet is felkérte valaki, hogy társuljon hozzá, mert nagyon jól fotóz, meg is lépték, ismerősömnek sincs papírja róla (informatikát tanul egyébként főiskolán).
2009. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. aug. 7. 09:46
 4/4 anonim válasza:
Az eskövői fotózás jelenleg OKJ-s fotográfus vizsgához kötött. Lehet trükközni, mert a fotoriporterkedéshez nem kell végzettség. Én elvégeztem az OKJ-t, hogy meglegyen a papírom, mert lehet, hogy egy esetleges vizsgálatnál úgy döntenek, hogy az esküvői riport nem riport fotózás, a kreatív esküvői fotó, meg pláne nem. Remélem segítettem.
2016. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!