Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdvözlök mindenkit.Kormányabla...

Üdvözlök mindenkit.Kormányablakban tudok magánszemélynek regisztrálni, vagy mindenféleképpen muszáj az ügyfélkapuban, otthon csinálni?

Figyelt kérdés
Leginkább azért kérdezem, mert az adózási adatok résszel vagyok nagyon elakadva, és nem szeretném elrontani ezeket. De viszont ha folyamatosan e-maileket küldözgetnék az adótanácsadómnakhogy melyik adó beállítást kéne választanom, elég sokáig nem regisztrálnék, mivel csak egy mondatos e-maileket kapok vissza.

2023. febr. 22. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Esküszöm nem értem mit akarsz kérdezni.


Magánszemély vagy, ezt nem kell külön regisztrálni.

Az szja bevallásodat a nav megcsinálja, ha önállóan akarod beadni, vagy módosítani akarod, akkor a nav kirendeltségen vagy olyan kormányablakban, ahol van nav ügyfélszolgálat.


Milyen adózási adatok és miért küldözgetne az ügyfélkapu az adótanácsadódnak e-maileket???

2023. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyéni vállalkozót akartam írni*
2023. febr. 23. 05:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozó elektronikus kapcsolattartásra kötelezett és egyéni vállalkozást csak webes ügysegéden lehet indítani
2023. febr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, könyvelő nélkül semmilyen egyéni vállalkozást ne indíts el, ha ennyi fogalmad sincs a dolgokról!
2023. febr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!