Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Klímatisztítási igény felmérés...

Normen123 kérdése:

Klímatisztítási igény felmérés országosan?

Figyelt kérdés
Bács-Kiskun (vár)megyéből teszem ki ezt az igény felmérő posztot melynek kérdése az lenne, hogy van-e igény oldalfali split klímák mosására. Szeretném bővíteni a szolgáltatásom lefedettségét ezért az ország egész területén vállalom a megbízásokat.

#klíma #allergia #Otthon egészsége
2023. jan. 12. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Szeretném, ha ki lenne tisztítva
Van már aki elvégzi ezt nekem
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne igény ha tudná a többség, hogy a legtöbb szerelő által végzett "tisztítás" mennyire nem ér semmit a mosáshoz képest.
2023. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a legtöbb szerelő kihasználja az emberek tájékozatlanságát a témával kapcsolatban, hiszen nem egy olyat láttam már ami szó szerint gombatelep volt hiszem mindig csak valami csoda szerrel volt lefújva. Ezeket szépen át kell mosni hiszen csak az ér bármit is.
2023. jan. 12. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Én magamnak is átmosom a belső splitet, de nálam az jelentené a "szolgáltatást" amit igénybe is vennék, ha a külső egységet is kitakarítanák, és mindezt persze garanciavállalással.


Szóval én úgy venném igénybe ezt az egészet leginkább így budapestiként (tudom köze nincs bács megyéhez), hogy valamilyen éves "csomag keretében, amiben benne van egy tavaszi, meg egy őszi "nagytakarítás", és évente két kiszállásos garanciális meghibásodás esetén (takaritásonként 6 havi gari).


Ezért tudnék évente fizetni max ötven ezret ami akár havidíjra lebontva is mehetne "szolgáltatásként".


Neked megérné mint szolgáltató ez?

2023. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!