Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyiknek lenne nagyobb...

Melyiknek lenne nagyobb sikere? Melyikre lenne nagyobb kereslet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy pár dolgok csinálni, kézműveskedni és nem tudom el dönteni melyik a jobb ötlet?


Szóval az ötleteim : rózsa box készítés, pelenka torta készítés


Mind a kettőt egyszerűen lehet el készíteni de ahogy néztem mind kettőnek elég boros ára van. Láttam olyat hogy egy rózsa box 80.000 egy pelenka torta 30.000. Úgyhogy elég jó pénz van benne. Melyiket vinnék jobban? Egyébként az emberek elmondása szerint remek ízlésem és kézügyességem van. Elsőkörben facebookon árulnám és ha nagy lenne a sikere akkor weshopot is csinálnék



2023. márc. 12. 20:42
A kérdező szavazást indított:
Rózsa box
Pelenka torta
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs megfelelő marketing, és nem érsz el célközönséget, mindkettő nagy bukta.
2023. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy 80e és 30e.. de mennyi pénzt költesz marketingre, hogy elérd azokat az embereket, akik ezeket megveszik?


Nem fejtem ki még 1x, amit írtam neked a 2ik kérdésnél.

2023. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

"Láttam olyat hogy egy rózsa box 80.000"

Oké hogy láttál olyat, de ez az általános? Hiába van az egyébként is elég szűk piac 1-2 %-án igény ilyen értékű termékekre is, ha a nagyobb részét a mondjuk 15-20 ezres értékűek teszik ki. Úgy is nyereséges lenne az üzlet?

2023. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
30k egy pelenkatorta (egyáltalán mi a fæsz az a pelenkatorta) eladási ára, de mennyi a költség, a nyereség és az adó?
2023. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..


Nem unod még? Értsd már meg, hogy ezekre olyan minimális a kereslet, hogy belebuksz. De rajta, csináld.

2023. márc. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy csődre ítélt életképtelen vállalkozás
2023. márc. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítésnek főállás mellett jó lehet, de ebből megélni nem fogsz.

Mellesleg rózsaboxra valszleg nagyobb a kereslet, hiszen azt lehet adni esküvőre, anyák napjára, valentin napra, szülinapra, névnapra vagy csak úgy, míg pelenkatortát csak annak adnak, akinél újszülött van.

2023. márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 hagyd, nem érti. Két kérdésből nem érti meg, akkor hagyd, csinálja csak a rózsaboxait. Úgysem fogja fel mit jelent a kereslet szó....
2023. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem adnék 80 ezret egy csokor rózsáért, rózsaboxért. 10 ezer a maximum. Más kérdés, hogy van olyan réteg, aki megengedheti magának a rongyrázást és megveszi, de azokat hogy éred el? Egész biztosan nem a FB hirdetésekkel. Neked nyilván feldobálja ezeket a gugli, mivel naponta tízszer leírod, hogy rózsabox.
2023. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szavazásból kihagytad azt, hogy mindkettő és azt is, hogy egyik se.
2023. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!