Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyiknek lenne nagyobb...

Melyiknek lenne nagyobb sikere? Melyikre lenne nagyobb kereslet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy pár dolgok csinálni, kézműveskedni és nem tudom el dönteni melyik a jobb ötlet?


Szóval az ötleteim : rózsa box készítés, pelenka torta készítés


Mind a kettőt egyszerűen lehet el készíteni de ahogy néztem mind kettőnek elég boros ára van. Láttam olyat hogy egy rózsa box 80.000 egy pelenka torta 30.000. Úgyhogy elég jó pénz van benne. Melyiket vinnék jobban? Egyébként az emberek elmondása szerint remek ízlésem és kézügyességem van. Elsőkörben facebookon árulnám és ha nagy lenne a sikere akkor weshopot is csinálnék



2023. márc. 12. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Marketing alap tudás minimum


2. Látszik, minimális rálátásod sincs a vállalkozásra.


Az egy dolog, hogy látod az említett termékek árát, de ne feledd a vállalkozónak vannak költségei +alapanyagok, eszközök stb ára is benne van.


Mindemellett, igen, egyszerű elkészíteni, pont ezért is nem valami nagy ötlet, más is kivitelezi simán.


+ tudnád folyamat ezt csinálni? Újra és újra?

Az ezredik után is?


Akkor ugye adózás.


Óvatosan a fekete kezdéssel.

+ fb kezd ellaposodni.


Stb. Gondold ezt még át és beszélj legalább 1x egy könyvelővel, ha megvan az alap elképzelés részletesen.


Csinálj üzleti tervet. Vannak sablonok miket kell figyelembe venned minimum.


De személy szerint ezt a 2-t hagynám kézművesként, hacsak nem tudod feldobni valami újdonsággal vagy átformálni nem megszokott formában kínálni, ami felkelti az emberek érdeklődését.


Ki a célközönség, havi mennyi eladást kell produkálnod, hogy megérje stb...


Sok vállalkozás startol folyamat, javarésze el is hasal pl marketing, részletek, szervezetlenség miatt.


Vannak, akik el is adósodtak.

2023. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!