Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen tanúsítvánnyal lehet...

Milyen tanúsítvánnyal lehet vállalkozást indítani? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval pár éve barátoknak ezoterikus konzultációkat tartok. Online tarot és számmisztika tanfolyamot végeztem de egyik sem adott tanúsítványt igazából. Viszont Reiki kezeléseket is szoktam csinálni és arról 2 tanúsítványom is van. Az a kérdésem, hogy ha a reiki papirommal kiváltom a vállalkozóit akkor a fentebb említett elemzéseket/konzultációkat is csinálhatom legálisan vagy mindenről kell egyesével FAR papír.


Köszönöm a válaszokat!



2023. márc. 26. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kavir
2023. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen kamu, nem létező dolgokból szerzett papírokat alapból nem veszik figyelembe, a maszekolás és az adócsalás a járható út mint a jósnőknek, álomfejtőknek és az egyéb ilyen ezoterikus baromságokat művelőknek
2023. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Én nem ítélkezést kértem, hanem adózással kapcsolatos korrekt kérdést tettem fel. Köszönöm!
2023. márc. 26. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!