Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját egyéni vállakozást...

Saját egyéni vállakozást szeretnék nyitni van is egy ötletem, gondolom meg kérdezem itt mit szoltok hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval egyéni válalkozást szeretnék nyitni, már összeszedtem mindent ami kellene hozzá, de mielőtt kivitelezném meg kérdezném itt a tapasztalt embereket, hogy lehet belőlle valami vagy nem igazán.

Alapból gépiforgácsoló, cnc és gépi forgácsoló a szakmám, több mint 6 éves tapasztalattal a hátam mögött 2-3-4-5 tengelyes cnc gépek kezelésében programozásában, mellete kitanultam a 3d modellezést is és abból szerszámpályák és ezzel együbb program készítése is. Erről mit gondoltak mostani piacon lenne ilyenre kereslet, hogy mondjuk meg keresne egy cég és nekik vagy fejleszteném a programjukat amiket használank vagy esetleg technikai vagy programozási tanacsokat adni vagy még modellezni nekik elképzelésik alapján?



2023. ápr. 1. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez annyira szakmabeli dolog hogy itt nem fogsz erre választ kapni nekem tök kínai bár lehet hülye vagyok...

Redditet próbáltad már?

Ingyenes app, anonim is lehetsz ott sokszor vannak ilyen jellegű kérdések sok a szakmabeli értelmesebb a közönség mint gyk-n.

Szerintem tedd fel oda a kérdésed :)

2023. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Nem egyedi, sőt egy nem szakképzett ember is megoldja.
2023. ápr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akármit is tudsz, ha nincs már előre fix megrendelőd / szerződő partnered akkor mit akarsz válalkozni?

Várnád a sült galambot vagy mi?

Csináld megbízásra ha csak néah beeső ügyfelek vannak, meg alanyi adómentes számlára max egyéb formatervezést írsz rá és ennyi...

2023. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál rá, hogy ilyen tudással kimenj németbe vagy svájcba dolgozni?
2023. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Komoly startoló tőke kell mindehhez.

Gépek, felszerelés, eszközök, marketing, reklám.


S ne feledd a vetélytársakat, nagy cégek, vállalatok VS te.


Tudod-e versenyeztetni velük szemben a tevékenységed, termékeid s azok árait?


Tudsz-e olyat nyújtani, amit pl mások nem/nem igazán?


Azzal is számolni kell, hogy pl mennyi idő, mennyi áram stb, hiszen neked kell mindazt kifizetned. Stb.


Ahhoz, hogy felfigyeljen rád a célközönség az se piskóta.

Kemény marketing előkészületek.


Anyámék idős fejjel vágtak bele vállalkozásba, marketingjük foghíjas, nem megfontoltak voltak és még milliós minuszokban vannak.


Amikor csak mondtam a vállalkozás ötletemet kinevettek, miért nem csinálom már? Nos, okkal. Idővel ezt megértették, miért nem vágtam a hasamra és startoltam...


Igen, minden kezdet nehéz, de nem mindegy, hogy mennyire. Az pedig attól függ mennyire átgondolt, információdús, tudatos a startolás.


Ők hasukra csaptak, míg jómagam 5-6évig előkészültem.

Alapokat megtanultam, prototípusokat előkészítettem, marketingeztem.


Ha belevágsz, gondold át a részleteit is. A célközönségtől egészen a célodig. Sok sikert!

2023. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!