Mennyi a helypénz?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta foglalkoztat a kérdés, viszont eddig semmilyen jellegű választ nem kaptam sem én, sem a barátaim erre a kérdésre. Több száz embert végigkérdeztünk, de sajnos eddig senki sem tudott konkrétummal szolgálni. Engem mégis minden percben csak az foglalkoztat: mennyi a helypénz?

2023. ápr. 5. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mennyi a hal ?
2023. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Átlagosan 2-3 ezer forint szokott lenni egy piacon egy két méter szer egy méteres asztal / nap.


Ha csak simán az utcán akarsz valamit akkor területfoglalási esetén közművesités nélkül 350 forint / négyzetméter naponta, maximum egy hétre. A többi már egyedi attól függ mit akarsz, mennyi ideig, mekkora területen, és pontosan hol.

2023. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül meg épületed, garázsod, műhelyed stb-d van bármi ami nem lakásnak van minősítve akkor a jelenlegi minimálbérnek megfelelően kiszabott adó minden hasznos négyzetmétere után jelenleg 2023-ban ~ 570 forint / négyzetméter naponta.
2023. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsesz elszámoltam kb 5,2 forint / négyzetméter naponta.
2023. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De csak 400 négyzetméter alatt, ha felette van az épületed akkor már többe kerül ez is!
2023. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A Bkk / Bkv járatain, 350 ft-ért foglalhatsz helyet maximum 90 percig. Ez már 10 éve nem változott, de nem garantált az ülőhely!


A Guns and Roses Koncertre nyárra már az összes jegy elfogyott, de van még pár V.I.P. hely darabja úgy 140.000 forintért.


A Rammstein nagyrészére is már minden elfogyott, talán a duplázósra maradt még állóhely jegy olyan 32.000 forintért.

2023. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!