Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül a helypénz egy...

Hurka556 kérdése:

Mennyibe kerül a helypénz egy büfé kocsinak Németországban?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Ebben a témában jártas személy segítségét szeretném kérni. Érdeklődnék afelől hogy megközelítőleg milyen árban mozog egy büfé kocsinak a helypénz nagysága. Kisebb illetve nagyobb fesztiválokon illetve ha csak úgy mondjuk egy parkolóban bérel ki egy területet, rövidebb időre amikor nincs rendezvény (az áramot a rendezvény szervezők biztosítanák.). Tudom ez rengeteg mindentől függ ezért csak nagyvonalakban várom a válaszokat. Vagy ha valakinek van személyes tapasztalata esetleg konkrét fesztiválról adatokkal (helypénz mellet milyen járulékos költségekkel kell számolni ) az is sokat segítene. :)



2017. jún. 25. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

5€-ba.


Németország ugyanis egyetlen térből áll, így aztán ugyanannyi a helypénz minden sarkán a térnek. Sajnos mind a 4 sarkában már van büfékocsi, így többnek nem jut hely.

2017. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk rohadtul nem mindegy, hogy keleten vagy nyugaton, esetleg Hamburgban vagy éppen Münchenben, netán egy utolsó ruhr-i faluban...
2017. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Erre céloztam az #1-es hozzászólásban is :)


Sőt az sem mindegy, hogy egyetlen városon belül hol... mert ugye a főtéren egy kicsit mások az árak, mint a külvárosban, mert egy turisztikai zónában szezonban mások az árak, mint szezonon kívül, és még millió tényezőt lehet felsorolni...


De a kérdező gondolom legalább azt meg tudná mondani, hogy Mo-n mennyi a helypénz, hiszen itt is 1 számot kellene csak mondani :D

2017. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem láttam a hozzászólásod, csak a kérdésre válaszoltam. De igazad van, felpontoztalak :)A kérdés maga elég vicces, mert tényszerű: két utcával arrébb feleannyi is lehet a helypénz, ha belvárosról van szó. Vagy éppen a háromszorosa..
2017. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazság szerint mint azt a kérdésben írtam is tudom hogy rengeteg mindentől függ a bérleti díj de ha konkrétan rá kérdezek hogy az Oktoberfesten Münchenben mennyibe kerül a bérleti díj egy 4 m*3 m streetfood truck-nak már kevesebben tudnak rá válaszolni.

Ezért írtam azt is ha esetleg van saját tapasztalata konkrét példával hogy az adott személy/ cég ezen meg ezen a fesztiválon vett részt ,ilyen meg olyan paraméterű autóval akkor az már érdemi információ lenne számomra. Köszönöm.

2017. jún. 25. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Az Oktoberfesten pont könnyű erre a válasz.


Attól függ mit akarsz árulni és mekkora az autód.

A 2017-esre amúgy kizárt szinte, hogy van még hely.


[link]

[link]


Gastrostandl & Ausschank:


Wurst-Standl zahlen zwischen 319 und 594,32 pro Frontmeter für die Wiesn 2013, wenn man die Daten des Revisionsamtes zugrunde legt, diese auf 16 Tage umrechnet und die Erhöhung miteinberechnet. Fischstandl hingegen haben einen einheitlichen Preis: 568,94 Euro pro Frontmeter. Stehcafés zahlen zwischen 203,04 und 322,54 Euro pro Frontmeter, Stehausschank wie etwa Schnapsstandl zwischen 9327,20 und 10 543,33 Euro für die gesamte Fläche. Die Mietpreise in diesem Bereich wurden 2012 vom Revisionsamt als zu niedrig kritisiert: Denn, so rechnet das Amt vor, wenn ein Bratwurst-Standl 100 Euro pro Tag zahlt, dann muss er nur 25 Würstl á vier Euro verkaufen, um die Miete wieder drin zu haben. Ein Mandelstand mit 66 Euro Standgeld pro Tag schafft dies nach 22 verkauften Packungen gebrannter Mandeln für drei Euro.

2017. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jún. 25. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!