Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen igény van Autókozmetiká...

Milyen igény van Autókozmetikára? Megéri nyitni egyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A szaktudásom meg lenne hozzá, már csak az a kérdés milyen igény lenne rá...

Széleskörben nyitnám, gondolok itt arra, hogy külső-belső tisztítás, egylépcsős, korrekciós polírozás, felületvédelem, kerámia bevonat felvitel, üveg impregnálás, fóliázás.

Frissen végeztem Fényező szakon, és bevonzott a dolog...

Szünetekben dolgoztam kozmetikában, ezért elég nagy szaktudást szereztem.


Szerintetek megérné nyitni egyet?

Milyen engedélyek kellhetnek hozzá?

Mennyi kezdőtőkével lenne érdemes belevágni?


Köszönöm a válaszotok! :D



2023. ápr. 7. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

dolgoztál benne, "elég nagy szaktudást szereztem"... de mégse látsz rá a piacra, nem látod van e rá igény, fogalmad sincs milyen engedély kell hozzá, vagy hogy mennyibe kerül a felszerelés, stb.


Te nem érzed ebben az ellentmondást?

2023. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel működnek autókozmetikák, ezért nyilván megéri fenntartani.


Mivel néha meg is szűnnek, ezért nyilván nem mindenhol éri meg.



A kérdés az, hogy te tudsz e olyan helyen nyitni, ahol megéri, vagy sem.

2023. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es, ahol dolgoztam volt rá igény, ott egy nagyobb városról beszélünk, viszont én egy kissebb városban szeretném megnyitni...

A felszerelés, anyagok kb. 1-2 millió, tisztában vagyok vele, de nyilván nem kezdem el ennyivel, mert ez mellé jön, adózás, engedélyek,műhely bérlés, és ezekkel nem vagyok tisztában, mert sajnos egy olyan országban élünk, ahol a semmi után is kell adózni.

És igen, fogalmam sincs milyen engedélyek kellenek hozzá, mert vagyok könyvelő, sem ügyvéd, ezért vártam egy tapasztalt ember segítségét...

2023. ápr. 7. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy könyvelőt. Annak az infóira építkezhetsz.
2023. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!