Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozói munkát...

Milyen vállalkozói munkát tudnátok javasolni amibe érdemes belekezdeni kis összegből?

Figyelt kérdés
Jelenleg takarítás megy, nyílván itt weboldalon rendelik meg tőlünk a szolgáltatást, évek óta sikeresen csináljuk, viszont kicsit bele vagyok fásulva már… szeretnék valami új dolgot is csinálni-e mellé, nyílván több legyen a kereset is ez is cél, de most se panaszkodhatok, viszont nyilván végzettségem nincs…. Számitástechnika terén képbe vagyok… na persze nem vagyok profi se semmi, ezt csak azért írom, mert ha van valami online buisness ötlete valakinek az is jó, nyílván gázszerelő nem :D fontos csak olyanba szeretnék ami hamar kifizetődő, és nem kell nagy pénzt bele tolni, mert lehet mégse fog menni így bukni nem szeretnék :)
2023. ápr. 17. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Onlyfans
2023. ápr. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!