Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba érdemes...

Milyen vállalkozásba érdemes belefognom egy kis eldugott községben minimalis saját tőke mellett az alábbiak fényében?

Figyelt kérdés
42 évesen megváltozott munkaképesség mellett rehab ellátás és 4 órás munka mellett szeretnék kis plusz bevételre szert tenni mivel a két bérem még egyűtt is nagyon karcsú,akár az egyik beáldozásával is szivesen vállalkoznék, de 700 lelkes elöregedett falumban nem tudom milyen szolgáltatást lehet eladni mivel érettségim van tehát szakmai tudásom nem igazán van talán B kat.jogsimat tudnám kihasználni vagy 25 éves sakktudásomat gyerekek oktatására kb ebben a kettőben gondolkodom

2022. ápr. 9. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Van rengeteg online pénzkereseti lehetőség amihez nem feltétlen kell szaktudás. De kezdőtőke kell a legtöbbhöz.
2022. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon mindig ilyen mlm-es csapatba szeretnenek beinvitálni de azokrol sok rosszat hallok
2022. ápr. 9. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyanba ami nem csak a helyi igényekre koncentrál 700 fő,még monopol helyzetben sem biztosít túlzottan rentábilis működést.


Online szolgáltatás terén én keresnék megfelelő szaktudású alkalmazottakat és önerőnek felhasználva a kis tőkét többszörözném pl. Családbarát munkahely teremtő beruházással hoznék létre nekik távmunkahelyet.


Profil lehet oktatás, it, ssc, számviteli, stb.

2022. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyenre pl megvaltozott munkakepessegu emberek szamara szerveznek munkahelyet kell egy hely ahol par ember tud dolgozni de nem tudom ez hogy szervezhető le
2022. ápr. 10. 08:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szociális szövetkezet, nyugdíjas szövetkezet simán működhet, akár pályázati támogatásból is.
2022. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De el tudnam azt is kepzelni hogy betegszallitast vallaljak ott van nem messze egy eü központ es rengeteg öreg van rászorulva hogy vigyek tovabb ahova utalgatjak őket vki ezt regen csinalta vagy lehet meg most is szerintem ha veszek egy kisbuszt amihez elég a B kategoria szinte minden nap lehetne annyi emberem hogy vigyem a kb 30 km- re levő megyei korhazba vagy ahova éppen szol az előjegyzese
2022. ápr. 10. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Tőzsde.


Egy normális számítógép (lehetőségektől függően akár 3-4 monitorral) meg internet kell hozzá, s reggel 7 és este 11 között bármikor, kötetlenül dolgozhat az ember otthonról. (Este 11 és reggel 7 között is, csak akkoriban többnyire kisebb a jövedelmezőség.)

2022. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!