Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » IT vállalkozók, ti hol találto...

IT vállalkozók, ti hol találtok munkát?

Figyelt kérdés
Profession nem ad ki semmi értelmeset, Linux adminként vennék fel munkákat.
2023. ápr. 21. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Linkedin, bar linux adminnal m3ssze nem futsz...
2023. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2023. ápr. 21. 19:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Hmm, jól megismertél, gratulálok :)
2023. ápr. 21. 20:11
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Linux adminként 🤣🤣🤣 "vennék fel munkát"


-Konstruktív kritikát megfogalmazva legjobb szándékom szerint építő kritikát megfogalmazva: ennek a "tudásnak" a munkaerőpiaci értéke számegyenesen 0.

2023. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
A linux terület nem fizet úgy, mint egy fejlesztői munka, de azért nullának nem mondanám. Contractori munkák valóban nem jellemzőek, de alkalmazottként senior szinten (vagy 5+ év, ahogy tetszik) átlag bruttó 1,2 milliót (+ügyelet, stb) simán lehet kapni. Nyilván ez ma már nem számít kiugró fizetésnek, de magyar viszonylatban azért nem is rossz.
2023. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fsms ***** válasza:
31%
Próbáld meg a glassdoort.
2023. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
IT is OTT is.
2023. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

A válaszom miért lett így lehúzva? (5)

Lehet úgy gondolni, hogy aki linux területen dolgozik nem ér semmit, de ettől még kb. ilyen fizetések járnak érte.

Arról megint lehetnek egyéb vélemények, hogy a bruttó 1,2 millió Ft sok vagy kevés, de kb ez az átlag üzemeltetői területen (plusz/minusz párszázezer Ft-os szórással).

Természetesen IT területen 1,5-2 milliós átlagok vannak, főleg fejlesztői területeken és lehet ennél jóval többet is keresni, ezt se vitatom. Az, hogy Magyarországon ez az 1,2 millió (ami nettóban ebben a munkakörben ügyelettel, túlórákkal egy 1 millió körülre simán kijöhet) nem számít rossznak, az meg azért tény, még budapesti szinten is megüti az átlagot.

2023. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom, a válaszomnak melyik része volt ennyire vitatva, de salary guide-okat tudok mutatni.


[link]

[link]


Ezen felül ismerősi körben is hasonlóakkal találkozok, és tudom, hogy recruiterek is hasonló összegekért keresnek embert.


És mint mondtam, tisztában vagyok vele, hogy az üzemeltetői terület nem az IT csúcsa. 10 éve se volt az, és a jövőben se fog változni, nem állítottam valótlant.

2023. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Valaki elmagyarázza, miért ennyire rossz, amiket írok? Melyik részével van baj, mindegyikkel, vagy csak 1-1 állítás nem igaz? Tényleg érdekelne. Lehet, hogy én járok teljesen tévúton, akkor szeretném, ha felvilágosítnátok, hogy tisztán lássam a helyzetet.
2023. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!