Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen típusú ingatlant...

Milyen típusú ingatlant érdemes bérbeadás céljából vásárolni?

Figyelt kérdés
Ami könnyen, gyorsan, biztonságosan kiadható és hosszú távra.
2023. ápr. 26. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Garzon lakást egyetem környékén vagy Budapest belvárosában.
2023. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol. Pesten, Szegeden, Debrecenben 1 panel aranyat ér az egyetemisták miatt. Főleg ha közel van valamelyik Campushoz.
2023. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

2 kulonnyilo szobas panellakast a florian teren . (3. Ker,Obuda) . Ott sok iroda is van meg tobb egyetem. (Obudai Egyetem karai)

Ami uj muanyag ablakos es felujitott a konyhabutor. Es sotetszinu matt jarolap,amin nem latszik ugy a kosz! Sotetkek ilyen szin pl!!

2023. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Budai villát, vagy gyár csarnokot.
2023. ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xswerdy ***** válasza:

most nagyjából semmilyet. Fent vannak az ingatlan árak. 10 éve majdnem bármilyet érdemes volt.


Az egyetem környéki garzon, amit az első javasol pl mennyibe kerül most? És mennyiért lehet kiadni? Nagyon ügyes vagy, ha 5% hozamot sikerül realizálni. Ha hitelre veszed, még kevesebbet, mert a kamat 10% körül.

2023. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most leginkább semmilyet. Hacsak nem nagykeráron veszed. Azon talán keveset veszítesz.
2023. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!