Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan működne egy ilyen...

Hogyan működne egy ilyen jutalékos rendszer?

Figyelt kérdés
Vannak munkák, amelyeket nem tudok elvállalni időhiány vagy egyéb körülmények miatt, ezeket viszont ki tudnám ajánlani egy ismerős vállalkozónak, aki elvállalná őket, én pedig jutalékot kapnék az ügyfél hozzá irányítása miatt. Honnan tudom majd, hogy megkapta-e végül a megbízást az ügyféltől a vállalkozó? Mert ha csak bizalom alapján várom, hogy értesítsen róla, akkor valószínűleg sosem kapnék jutalékot :) van erre valamilyen bevált megoldás, módszer?

2023. ápr. 27. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az is egy munka, hogy egy ilyen modellt menedzselj nem?


Ha magát a munkát nem tudod elvállalni időhiány miatt, de menedzselni a kiszervezését lenne még kapacitásod?

2023. ápr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vállalod el, téged fizet ki az ügyfél. Te kifizeted a kivitelező alvállalkozót, különbözet a jutalékod.
2023. ápr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de ez azért nem jó, mert az ügyfél nekem írogatna vagy hívogatna, illetve vállalnom kéne a felelősséget a munkáért, időbeni munkavégzésért stb. az alvállalkozómért. Ezt meg nem szeretném.
2023. ápr. 29. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen munkákról van szó és hol?
2023. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!