Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan, aki elgondolkod...

Van itt olyan, aki elgondolkodna rajta, hogy kisebb összeggel (50-100 ezer Ft), kvázi közösségi finanszírozás jelleggel, de mégis résztulajdonosként beszálljon induló vállalkozásba?

Figyelt kérdés
Így nem kockáztat nagyobb tőkét, de ha bejön a vállalkozás, akkor a tulajdona arányában mégis részesül a profitból.

2023. máj. 3. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen, de neked kell a szerződést megiratnod, és akkor jönnek majd a befektetők is.

Különben a döntéshez ugyanolyan papírokat fog kérni a tulajdonostárs is, amilyeneket a hitelbírálathoz kérnek. Tavalyi árbevétel, stb.

2023. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Hasonló összegekkel kezdtem, de nem magyar induló vállalkozásba fektettem, hanem nagy multú amerikai vállalatokba, apple, microsoft, google, 3M stb. Folyamatosan jön osztalék és az árfolyamnyereség.


Jó döntés volt, már az unokáimnak sem kell dolgozniuk, ha nem akarnak.

2023. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel már akkor vegyél termőföld résztulajdont, a haszonbérleti díjból ugyanúgy részesülsz, és azt pont ilyen párszázezerért már kapsz is!
2023. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!