Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Autómosót szeretnék nyitni,...

Autómosót szeretnék nyitni, először egy két állomásút. Hogyan kellene elindulnom?

Figyelt kérdés
Lenne rá kb 30mFt, 0/24 nyitvatartás és kettő beállós érmés kézi automosó.
2023. máj. 15. 18:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hol szeretnéd nyitni?
2023. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Egy nagyobb városban, szandekossan nem mondok pontos helyet . ( nem Bp. )


Forgalmas központi helyre gondoltam, legjobb lenne a Tesco parkolo legvégére elhelyezni . Jelenleg a központtól a legközelebbi mosó 15/20p auto távolságra van, ami számomra is kicsit hihetelen. Pedig igény lenne rá. Tesco, Központ, Plàza és meki 1 percnyire van .


Olyan helyen ahol nincs feltétlen gyalogos így azokat sem zavarná. Illetve lakó környezet sincs .

2023. máj. 15. 18:48
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Én először a hulladákgazdálkodási jogszabályok változásának néznék utána. Most a MOL-lal kapcsolatban sokminden megváltozott. Egy autómosóban keletkező olajos szennyvizet ugyanis nem lehet "csak úgy" a csatornába engedni (tudtommal).
2023. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hasznos tipp, többi ember nemtud semmi hasznosat?
2023. máj. 15. 19:27
 5/20 anonim ***** válasza:

Kevés lesz ehhez 30 milla..


amúgy miért is építenéd fel a nulláról, ha van eladó.. csak keresgélni kell.


[link]

2023. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#5

Jó üzlet! :D


A tavalyi éves bevétel:5 000 000 HUF

Az eladásra kínált tulajdonrész ára.:195 000 000 HUF

2023. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az autómosó arról szól, hogy szűröm, tisztítom és visszaforgatom a vizet. EU-s környezetvédelmi normák.

Én kézi mosót nyitnék inkább egy kávézóval. Amíg a tulaj kávézik, egy ember lemossa a kocsit.

2023. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"legjobb lenne a Tesco parkolo legvégére elhelyezni"

Persze, a közműveket meg kiépítteted hozzá a Teszkóval 100 milkóért, nem?

30 milkó az kevés egy ilyen beruházáshoz.

2023. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én egy vödör langyos, mosogatószeres vízzel meg kefével szoktam, aztán leöblítem, 10 perc alatt kész, ki sem kell állni az udvarról hozzá.
2023. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kiszámoltad, kérdező, hogy egy mosáson hány forint hasznod van ideális esetben és kb. hány mosásból jön vissza a befektetésed?

Itt az #5 válaszoló által idézett eladó autómosóban 5 millió az éves árbevétel, az elég soványnak tűnik, pedig egy hirdetésben éppen fel szokták turbózni a bevételt, nem letagadni.

Tegyük fel, hogy az 5 milliónak a 20%-a a haszon, az csak 2 millió évente, az még egy alkalmazott éves munkabérét sem teszi ki.

Ha 1000 forint egy mosás, az 5000 autó lemosását jelenti évente, 365 nappal leosztva az napi 14 kocsi naponta, vagyis durván 2 óránként 1 kocsi.

Te hogy kalkuláltál, milyen forgalommal, milyen bevétellel?

2023. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!