Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ennek a megvalósításáh...

Mi kell ennek a megvalósításához? Vajon lenne rá kereslet?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek, egyedülálló anyaként. Jelenleg alkalmazott vagyok, egy érettségim van.

Olyan álmom van, hogy nyitok egy helyet, ahova a szülők betehetik a gyereküket játszani, míg nem tudják másra bízni. Olyan játszóház-féleség, sok-sok játékkal, bébiszitterkednék több gyereknek ìgy, esetleg alkalmazottam is lenne. Viszont a gyerekek szerintem együtt is jól eljátszanának míg a szülők "távol vannak", mi pedig figyelnénk rájuk. Ilyen gyermekmegörző...

Szerintem lenne rà igény, nekem is sokszor jól jött volna 1-2 óra énidő, vagy míg elintézem a dolgaim és közben tudni, hogy a gyerekem jó kezekben van és eljátszik. Úgy gondoltam bérelnék egy helységet a vàrosközpontban. Ezenkívül milyen képzettségre lenne szükségem? Bébiszitterkedés, dajka, vagy milyen hivatalos papír kéne, hogy vigyázhassak a gyerekekre legálisan? Illetve tudnam ezt simán KATA-s vállalkozóként csinálni?


2023. máj. 27. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt már más is kitalálta: [link]
2023. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos érdemben nem tudok válaszolni a kérdésedre, de az ötlet nem rossz és ha beindul van merre tovább fejlődni. Nálunk a városban is van egy ilyen hely és már évek óta működik és fejlődik folyamatosan. Remélem valaki fog tudni segíteni a kérdéseidben, hajrá!
2023. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szerintem lenne rà igény..."

Könnyen kiderítheted, FB-on megreklámozod az ismerőseid között és felméred az igényeket: "Gyermekfelügyeletet vállalok néhány órára!". Üzlethelyiség sem kell hozzá, ott a lakásod.

2023. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!