Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megér egyáltalán havi 10-20eze...

Megér egyáltalán havi 10-20ezer Ft-ot az a vergődés a NAV-val, ami egy garázs kiadásával jár?

Figyelt kérdés
Aki legálisan ad ki garázst, csak elolvasva tűnik olyan bonyolultnak az egész jogi hercehurcája?
2023. jún. 4. 20:30
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

melyik befektetèsi eszköznek nincsenek jàrulèkos költsègei,be most öszintèn?


Tudom, àllampapír, de ott meg elinflàljákb a hozamodat.

2023. jún. 8. 10:09
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, àllampapír, de ott meg elinflàljákb a hozamodat."

Vegyél egy garázst és javaslom térjünk vissza rá 5-10 év múlva, hogy hol áll a garázsod értéke az 5-10 éves állampapír-befektetéssel szemben és meglátjuk kinek lesz igaza. Engem ne akarj meggyőzni a garázsról, én nem akarok venni. Bár tudom, hogy nincs elég belőlük, hiszen millió kocsi az utcánn áll, nem garázsban.

2023. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
50%

Akkor vegyél fémjeles törtaranyárba nemesfémet, abba hosszbb távon sem csalódsz, bár ahogy nézegetem a tartós élelmiszerek is kilőttek! Nézd csak meg az energiaialokat / üditőket, a mosószerekről már nem is beszélve!


Lehet most vennél egy raklappal, berakod valahová aztán 2 év múlva már 40%-al drágább lesz még akciósba is!


Valamelyik nap pont a téliszalámikon röhögtem, hoy lassan már gombócokat gyártanak belőle, nem rudakat!


Szégyen ami megy! És lesz ez még így se!

2023. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
50%

Mellesleg a szeszesital / dohányáru felhalmozása se egy hülye ötlet!


Piázi bagózni még akkor is fognak ha már itt is lövik majd a várost. Sőt, jobb fizetőeszköz lesz mint a pénz!

2023. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Max. ha börtönbe kerülsz, ott fizethetsz cigivel. :D
2023. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

Ha jön a kötelező sorozás meg a határzár, kb mindenki börtönbe kerül.


Asszed kimaradunk belőle?


Az EU puhapöcs,

Putinék meg csak arra várnak, hogy jöjjön az amcsi választás, amire szerintem már készenáll az emberük!


Aztán dirr bele, jönnek tovább!

Ennek nem lesz vége, mert már túl sokba van!

Emelni fogják a téteket!

2023. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

ÉRdekes módon az össze amcsi nagy sztár túrnét szervezett az elköv pár évre ide magyarországra is mind azok akik már 20 éve nem jártak erre és azok is akik még sosem (pl: eminem).


Utoljára megnézik mielőtt lerombolják az egészet..

2023. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
91%

"Utoljára megnézik mielőtt lerombolják az egészet.."

Befejezheted a hülyeséget, a kérdésre válaszolj, ne itt oszt meg a laposföldes nézeteidet.

2023. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, ha nincs kedved kitanulni a tőzsdei kereskedés csínját-bínját, akkor a legjobb ha azt választod, ami számodra a legszimpatikusabb, például megveszed a garázst.
2023. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
91%
Aztán meg feketén is kiadhatod, ha például egy haverodnak kell garázs és neki amúgy is olcsón, vagy egy viszontszívességért cserébe megszámítanád, azért felesleges NAV-os adószám.
2023. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!