Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehetne kitörni ebből,...

Hogyan lehetne kitörni ebből, hogy ne csak a megkeresett alkalmazotti fizetésemre kelljen hagyatkoznom mint bevétel?

Figyelt kérdés

Van némi tőkém, amit olyan pénzügyi eszközbe szeretnék fektetni, ami egy kis plussz bevételhez juttatna, hogy azt is vissza tudjam forgatni.


Nyilván valami saját vállalkozás lenne jó, ha más nem legalább főállás mellett mellékesbe, de sajna nincs semmi világmegváltó vállalkozás ötletem.


Hogy lehet ebből az ötlettelenségből kitörni, mert úgy érzem így csak parlagon van a pénzem hogy csak az állampapír kis "inflációkövet" hozamára számolhatok.


2023. jún. 11. 11:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ez nem a 12:31-esnek volt válaszreakció, csak mikor megírtam, még nem láttam azt a commentjét.
2023. jún. 11. 12:32
 12/25 anonim ***** válasza:
15%
*Csak egyetlen egyet. Az elmúlt 10 évben. Kivétel nélköükl megtalálod benne az ismeretséget, és mint tagot.
2023. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Ja meg az összes vállalkozó rokonomnak, ismerősömnek is szólok akkor, hogy dobjanak mindent, és menjenek valahova alkalmazottként robotolni, mert ti azt mondtátok hogy itt minden vállalkozót tönkre tesz az állam.


nem tudom mennyire fognak hülyének nézni.

2023. jún. 11. 12:34
 14/25 anonim ***** válasza:
10%
10+ Nem értettél semmit. Azért hoztad ezt a példát.
2023. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem lettünk előrébb. Bár nem tudom ettől az oldaltól mire számítottam, hogy majd olyan emberek írnának akik értenek is valamihez...
2023. jún. 11. 12:38
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
15 Egy ilyen komment után, mint amit leprodukáltál itt és most, csak annyit: Nálad bárki-érted? bárki jobban ért bármihez. Úgy hogy próbálkozz vállalkozni nyugodtan:D
2023. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Úgy látom vasárnap délutánra összegyűlt a lehúzós lúzerek tanácsa.
2023. jún. 11. 12:52
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem kell világmegválót ötlet. Ha 10 embert elbír a piac akkor 11et-is. Persze, nem egy sarki turkálók kell nyitni.
2023. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha alkalmazott vagy, nemsokára indul a vállalkozóvá válást segítő támogatás, 4,5 millió forintot lehet igényelni. Már írhatod az üzleti tervet, pályázatot, hogy mire kiírják már csak be kelljen nyújtanod. Ha nincs benne tapasztalatod, akkor bízd rá a pályázatírást egy profira.
2023. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Vegyél egy lottót.
2023. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!