Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Shopify-on van diszkrét...

Shopify-on van diszkrét kiszállítás?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy diszkrét hugshoppot nyitni Shopify-on ahol ölelési segédeszközöket (azaz ölelős párnákat) dropshippingelnék, de nem tudom hol lehet beállítani, hogy diszkrét legyen a kiszállítás. Valaki tudna segíteni?

#diszkrét #Shopify #HugShop #Dropshippingelés
2023. jún. 11. 17:54
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Amikor bejön egy megrendelés akkor a futárnak és mint eladó meg tudom írni, hogy diszkrét legyen a kiszállítás?
2023. jún. 12. 12:56
 2/43 anonim ***** válasza:
66%

Ez a dropshipping szolgáltatótól függ, nem a Shopify-tól.

Egyébként biztos meg akarod nyitni az 1000+1. dropshipping webshopot? A dropshipping webshopok jelentős része pár hónap után teljesen csődbe megy, egyáltalán nem fenntartható üzleti modell.

2023. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

De ha beérkezik egy megrendelés akkor tudok üzenetet írni a futárnak? A megrendeléseket nekem kell jóvá hagynom, vagy nem?


Mit jelent az, hogy 1000+1?


"A dropshipping webshopok jelentős része pár hónap után teljesen csődbe megy, egyáltalán nem fenntartható üzleti modell." Miért menne csődbe? Ingyenes dropshipping alkalmazásokat telepítettem rá a Shopify webshoppomra amiért nem kell fizetnem. Csak a Shopify havidíját kell kifizetnem, az meg nem sok. A megrendelések után nyílván ki kell fizetnem a szállítást, termék árát a dropshipping appoknál, de lesz profitom, az eredeti árnál jóval magasabb árat állítottam be. Így nem látok semmi olyan okot ami miatt csődbe mennék.

2023. jún. 13. 10:36
 4/43 A kérdező kommentje:

Azthiszem megvan a megoldás, ezzel az appal talán tudok üzenetet írni a futárnak, hogy legyen diszkrét a kiszállítás: [link]

Működik ez az app? Valaki tud róla véleményt írni? Kipróbálta már valaki?

2023. júl. 9. 17:24
 5/43 anonim ***** válasza:
82%

"lesz profitom, az eredeti árnál jóval magasabb árat állítottam be. Így nem látok semmi olyan okot ami miatt csődbe mennék."

Milyen vállalkozási formában végzed ezt a kereskedelmi tevékenységet? Adózni hogyan fogsz? A 14 napos kötelező visszaküldési jogot hogyan biztosítod a vásárlóknak? Satöbhi...

2023. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

"Milyen vállalkozási formában végzed ezt a kereskedelmi tevékenységet?" Milyen vállalkozási forma? Letelepítettem a webshoppomra dropship appokat, onnan importáltam a webshoppomra ölelős párnákat aztán a dropship appok majd automatikusan csinálnak mindent. Gondolom automatikusan fogja levonni az eredeti ár összegét.

"Adózni hogyan fogsz?" Lesz könyvelőm!

"A 14 napos kötelező visszaküldési jogot hogyan biztosítod a vásárlóknak?" Sehogy, nem fogják tudni visszaküldeni, más dropshippengelőknél sincs ilyen! Ha nem kell neki majd eladja!

2023. júl. 11. 14:41
 7/43 anonim ***** válasza:
82%

Kereskedelmi tevékenységet csak vállalkozásként végezhetsz. Egyéni vállalkozóként vagy társas vállalkozásként (Bt., Kft.).

A NAV-ot nem érdekli milyen divat-applikációt telepítettél a webshopodra, attól még a jogszabályokat be kell tartanod neked is.

Irány a NAV ügyfélszolgálat és felvilágosítást kapsz.

2023. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

"Kereskedelmi tevékenységet csak vállalkozásként végezhetsz. Egyéni vállalkozóként vagy társas vállalkozásként (Bt., Kft.)." Egyéni vállalkozó leszek!

"A NAV-ot nem érdekli milyen divat-applikációt telepítettél a webshopodra, attól még a jogszabályokat be kell tartanod neked is." Adózni fogok! De jogszabályba van foglalva, hogy kell 14 napos visszaküldési jogot biztosítani? Shopify dropshippingelők szerintem ezt nem tudják megoldani!

2023. júl. 11. 16:42
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

"Egyéni vállalkozó leszek!"

Betöltötted már a 18-at?

"De jogszabályba van foglalva, hogy kell 14 napos visszaküldési jogot biztosítani?"

EU-s jogszabály.

"Shopify dropshippingelők szerintem ezt nem tudják megoldani!"

Nem az én problémám, nem én akarok "dropshipping" webshopot csinálni.

A Shopify-nak meg a hasonlóknak csak az a lényeg, hogy világszerte 1 millió vagy 10 millió hasonló balek előfizessen a szolgáltatásukra pár dollárt, máris kerestek 1 millió dolláros befektetéssel 100 millió dollárt belőle. Megfizetik belőle az átverős reklámjukat az átverős influenszereknél, arra kifizetnek 30 millió dollárt és marad nekik 70 millió dollár nyereségben.

Szerinted érdekli őket, hogy te itthon a gatyádat ráfizeted a jó dropshipping üzletedre vállalkozóként? :)

A végén úgyse őket fogod szidni, hanem a magyar adóhatóságot, mert szerinted nem elég rugalmas és nem hajlandó a te szabályaid szerint játszani.

2023. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

"de lesz profitom, az eredeti árnál jóval magasabb árat állítottam be"

Ez nem egy üzleti modell. Gagyi párnát lehet kapni az IKEÁ-ban is, meg PEPCO-ban is, meg akárhol, minek venne bárki a te webshopodban dupla áron.

Egyet sem fogsz belőle eladni, tehát nem hasznod, hanem bevételed sem lesz.

Az egyéni vállalkozás megalapításától kezdve pedig fizetned kell a minimálisan havi 50 ezer közterhet, plusz kamarai tagság, könyvelő, regisztráció a MOL szemétszállítónál, stb. stb. stb..

Kis túlzással, ha vállalkozó vagy, az is pénzbe kerül, ha szellentesz egyet.

2023. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!