Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megtehetem azt, hogy egy...

Megtehetem azt, hogy egy privát saját reklám, facebook oldalt / csoportot hirdetek úgy, hogy odamegyek az utcán emberekhez akiket érdekelhet, és pl egy rövid bemutató után QR kóddal kedvelni tudja az oldalamat, vagy csatlakozni a csoportomba?

Figyelt kérdés

Mármint kell ehhez engedély, hogy odamegyek az emberekhez, vagy ez teljesen rendben van így? Kb olyan mint egy szórólapozás, csak egy direkt marketing lenne. Kell ehhez közterület használati engedély, vagy bejelentés, vagy bármi, vagy simán ezt lehet csinálni és akinek tetszik az kedveli akinek nem tetszik az nem kedveli?

Most tartalmat nem írok, mert nem akarok ötleteket adogatni, de lehet ez:

- egy kozmetikai termék

- akár egy fodrászat facebook oldala

- egy állatvédelmi oldal ami pl nem szól semmiről csak állatvédelmi tartalmú facebook oldal


2023. jún. 23. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Nem kell hozzá semmi, odamész, megkérdezed, ha tetszik neki likeolja az oldaladat a telefonjával, ha nem akkor nem
Engedélyhez kötött
egyéb: komment
6 szavazat
 1/5 BeefEater ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint közterületen nem illegális.

Arra viszont készülj fel, hogy ha megkérsz valakit, hogy vegye elő a telefonját, akkor egyből arra fognak gondolni, hogy el akarod lopni.

Plusz meg fogod tanulni, hogy sokkal többször el lehet téged melegebb éghajlatra küldeni egy nap alatt, mint gondoltad volna.


Szerintem nem zaklasd a járókelőket még akkor sem, ha ez nem illegális.

2023. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát a lényeg, hogy akkor megtehetem.
2023. jún. 23. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg teheted, de jól nézd meg és gondold át, hogy kit szólítassz le. Nehogy baj érjen😃
2023. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, válaszd ki a célcsoportot és szólítsd meg a tagjait!

És készülj fel rá, hogy a legtöbben kéregetőnek fognak hinni és simán kikerülnek és mennek a dolgukra.

2023. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy óra alatt akár 5 követőt is szerezhetsz így. Úgyhogy megéri! 😂
2023. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!