Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Romániában milyen az adózás...

Romániában milyen az adózás egyéni vállalkozók számára?

Figyelt kérdés
Kedvezőbb, mint Mo-n? Mennyire nehéz ott vállalkozást alapítani és milyen adókkal/egyéb költségekkel kell számolni, akár induló költségek stb?
2023. jún. 28. 15:34
 1/4 A kérdező kommentje:
++könyvelő szükséges-e hozzá? (itthon nem volt rá szükségem)
2023. jún. 28. 15:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapitas par perc, neten meg lehet csinalni, van jo par ceg akik azzal foglalkoznak hogy nyissanak neked ceget es konyveljenek. Nekem a sima egyeni mig nem volt alakalmazott 80 lejert volt konyvelve, most alkalmazottal 150 lej. Sokkal kedvezobb. Pfa-nal kb 10 szazalek adokulcs mellett barmekkora osszegig tudsz, kftvel kicsit trukkozve de hasonlo szamok vannak.
2023. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm! a KATA módosítás eléggé megszivatott és online dolgozok tehát már gondolkozok abban, hogy áttelepítem a vállalkozást...

egyébként akiket én találtam a neten, viszonylag drágán vállalják a vállalkozás megalapítását, de ha magyar vagy angol nyelvtudás elég hozzá, én is meg tudom oldani. Lehet-e hátrány, ha nem tudok románul?

2023. jún. 28. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Bar bistos van olyan ceg smi angolul is megcsinal mindent
2023. jún. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!