Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy Bt. milyen költségekkel jár?

Egy Bt. milyen költségekkel jár?

Figyelt kérdés
adózás, könyvelés stb. Kötelező könyvelőt is igénybevenni, vagy megoldható úgy, mint pl egyéni vállalkozóként, hogy magának könyvel az ember?
2023. jún. 28. 22:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként a többieknek :) kicsit akkor félrenyúltam a KATA módosítása miatt a továbbiakkal...
2023. jún. 30. 21:24
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

"Mentál-eü. ellátás a fő tev.kör, végzettséget igénylő tevékenység"

Bocsásd meg nekem, hogy nem tudtam, hogy mentál eü ellátást OKJ-vel is lehet végezni, csak arra koncentráltam, hogy nappalira jársz, gondoltam naívan, hogy az első diplomád. Elnézést!

2023. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem a mentál-eüt lehet okj-val csinálni és nemis írtam, hogy ezt lehetne. Logikátlan válaszokat írsz, ha nem gondoltad hogy okjval is lehet csinálni, miért gondoltad hogy még nincs diplomám, akkor ugyan hogy csinálnám?... Nem várok további választ, mert csak lepontozni foglak úgyis, egyértelműen nem segítő szándékkal jöttél, hanem kötekedni. Viszlát!
2023. júl. 1. 23:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!