Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék bárt vagy kocsmát...

Szeretnék bárt vagy kocsmát nyitni egyéni vállalkozóként , milyen szakirányú végzettséget fogadnak el ? Barmanager végzettségem van az iskola azt mondta lehet vele üzemeltetni de nem tudom , hogy valóban valós-e ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 3. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kavir.mkik.hu
2023. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért egyéni vállalkozóként ?
2023. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit javasolnál milyen vállalkozási formában lenne jó ?
2023. júl. 3. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol szeretnél nyitni, mekkora kezdőtőkéd van?
2023. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem javaslok vállalkozási formát de leírom egy társas vállalkozás, azon belül is a kft előnyét.

2 hete beszégettem egy ismerősömmel aki festő céget akar mert évek óta feketén nyomja, és mondtma neki.


Nézd, ha egyéni vállakozó vagy a vagyonoddal vállalsz felelősséget.

festő esetén megcsinálsz egy gipszkarton mennyezetet, 2 év mulva a felette levő lakásban tűz lesz.

A munkát végezted a cuccokat a megrendelő vette, muanyag tiplit a megrendelő vette de nem tudod bizonyítani. A tipli elolvad a mennyezet leszakad, valakinek baja lesz..

Ha van vagyonod lakásod, az egészet leperelik rólad, pedig csak azt tetted amire kérnek.


Ha kocsmád van, tegyük fel alig megy a bolt, éppenhogy megélsz.. Van egyí beosztottad, elesik a wc felmosása közben, 7 millióra perelte ismerős a főnökét, aki a barátja volt. Lazán barátot beperelnek az emberek 7 millióra, meg is nyerte, te meg ott keccsölsz a kocsmában majd utána bíróságra jársz, vagy ha valaki beteszik a lábát akár részeg, akár beosztott arra is kell figyelned nehogy valamivel le tudjon húzni.


Na ez nekem nem kellene.


Kft esetén egyszerű, ha akar pereljen, a kocsma esetén fél év alatt kiárulok mindent tönkremegyek megnyitom máshol másik néven. A legtöbb esetben ha látják hogy nincs mire perelni akkor neki se állnak..


Ha Kft-t csinálsz, nem kell kínlódni a végzettségeddel, ha van jó, ha nem akkor kell keresni valakit akinek van ilyen papírja papíron felveszed fillérekért hogy néha benéz, és mehet a buli.


Ezt gondolod végig, aztán azt választod amit akarsz, a te életed.

2023. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az idődet , és hogy felvázoltad a lehetőségeket :)
2023. júl. 4. 16:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!