Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha magánnyomozó vállalkozást...

DNTSPRD kérdése:

Ha magánnyomozó vállalkozást szeretnék inditani azt a rendőrségen is bekell jelentenem?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen, engedélyt ők adnak ki, meg egy hitelesített naplót, amibe vezetned kell az ügyfeleket.
2023. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
be kell jelentenem (helyesírás)
2023. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. nagyon szépen köszönöm a válaszod

2. szőrszál hasogató viselkedésed arra utal, hogy valami nincs rendben a magán életedben szerintem foglalkozz inkább annak helyre állításával.

2023. júl. 7. 00:08
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Az, hogy mi nincs rendben, ki kell nyomozni :)
2023. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
ahhoz fel is kell bérelni
2023. júl. 7. 09:35
 6/21 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van? Tapasztalatod, eszközparkod, felszerelésed, alkalmazottaid, referenciáid?

Ja, várj...

2023. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
végzetségem pont az van ami szükséges hozzá, referenciám hogy legyen ha kezdő vagyok ez olyan mint hogy munka tapasztalattal akarják felvenni a frissen végzet diákot a gyárba. alkalmazottam hogy vannak e vagysem nem látom miért számit, felszrelésem van is meg tudok is beszerezni megbizástól függ mit kell használni. mit jelent az hogy eszközpark? Tapasztalatomra ismét csak azt mondhatom hogy legyen mikor még csak most vizsgáztam le?
2023. júl. 7. 22:13
 8/21 anonim válasza:

Kérdező, azért kell az alkalmazott vagy társ, mert sok esetben több nyom van amin egyszerre kellene elindulni. Vagy több személy van az ügyben és mindegyiket megkellene figyelni.


Ha úgy hirdeted magad, hogy nyomozóirodád van több alkalmazottal akkor többen fognak hozzád fordulni.

2023. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#7

Szerintem így már elindulhatsz és kinyomozhatod hová lett Fifike.

2023. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8. ha tudnád hogyan müködi kez akkor tudnád azt is hogy állandó alkalmazottra nincs szükség nem kifizetődő sőt ügyenként váltogatni őket előnyös is tud lenni, egyszerüsitett bejelentéssel tudok alkalmazni bárkit
2023. júl. 8. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!