Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Berger Gábor mennyire hiteles...

Berger Gábor mennyire hiteles amit ír?

Figyelt kérdés
szeretnék tőle egy könyvet venni ami a cégalapítás fiatalon címet viseli, eddig tipikus mlmes kamu öltönyös marketinglufis gurunak tűnik mert azon kívül, hogy író meg közgazdász nem nagyon találtam róla konkrét életrajzi adatokat akár, hogy ezen az ágon miket ért el. amúgy maga a téma érdekel, és a könyv tartalomjegyzéke is tetszik, de úgy vélem akkor van értelme, másra hallgatni egy adott témában ha már ő elérte azt amit én most szeretnék.
2023. júl. 7. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kéne tudnunk, hogy kicsoda ő?
2023. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1es

nem szívesen de ismétlem magam: "eddig tipikus mlmes kamu öltönyös marketinglufis gurunak tűnik mert azon kívül, hogy író meg közgazdász nem nagyon találtam róla konkrét életrajzi adatokat"stb. ezért szeretném én is jobban megismerni! csak figyelni és értelmezni kéne, de remélem ettől többre érzed/ted magad hogy leirtad ezt a klisé mártír picsogós dumát, és hogy a nem létező egód is megkapta a napi impulzus bevitelt amire és amitől függ/sz és örülök hogy közre játszhattam, hogy ha még csak ennyiben is de szebbé tettem az életed igaz hogy rövidtávon pár mpre, de az is valami!

2023. júl. 9. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

"szeretnék tőle egy könyvet venni ami a cégalapítás fiatalon címet viseli"

Vedd meg, olvasd el, jegyzeteld ki, hasznosítsd a számodra releváns információkat, aztán add el a használtkönyv-piacon.

Több ezer hasonló című vagy tartalmú könyv jelent meg az utóbbi 30-50 évben Amerikában és Európában, felteszem nem akarod mindet elolvasni, főleg, ha nem is tudsz angolul.

2023. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a könyvelő iroda vezetőről van szó, akkor érdemes elolvasni. Bár ha ilyet kérdezel, hogy érdemes e elolvasni egy könyvet, akkor a válaszom nem. Több könyvet kell elolvasni. Egyébként létezik könyvtár és a belépőjegyért rengeteg könyvet elolvashatsz.
2023. júl. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!