Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozással próbálko...

Milyen vállalkozással próbálkoznátok meg ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Kocsma vagy tüzép.
2023. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szakmai terület, aminek annyira szakértője lennék, hogy azzal bele tudnék vágni bármilyen vállalkozásba.
2023. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiába értek egy nagyon piacképes dologhoz, és hiába lenne lehetőségem, sosem szeretnék saját vállalkozást. Nincs az a pénz, amiért én vállalkozást alapítanék és abban maradnék nyugdíjas koromig/halálomig.
2023. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyannal, amire van lehetőségem. Nem próbálkozom, hanem csinálom, remélem nyugdíjas koromig is kitart.
2023. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legfőképpen olyannal, amihez értek, plusz amihez elegendő tőkém van, megfelelő háttérismeretem, mondjuk egy 4-5 éves üzleti tervem, valami nagyjából fogalmam a piaci igényekről, a keresleti oldalról. Úgy első blikkre valahogy így indulnék neki.


Kérdező, mihez értesz?

2023. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Még mondhatni fiatal vagyok. Közeledek a 30hoz szépen lassan. Jelenleg egy multinál dolgozom. Jó fizetéssel, juttatásokkal de sokszor úgy érzem nekem nem fekszik ez a világ. Egyébként a vendéglátásba mondhatni bele születtem, csak a szüleim nem akartak, hogy én is ezt csináljam mert szerintük tönkre teszi az embert. 20+ éve megy a családi vállalkozás szóval jól csinálják de én is láttam hogy megterheli őket idegileg és ezért is akarták hogy én maradjak ki ebből.


De szívesen nyitnék egy pubot mondjuk, rengeteget dolgoztam benne van hozzá érzékem az üzemeltetésbe is belelátok. Ezen kívül az alábbi dolgok jöhetnének még szóba:


- Esetleg egy számítástechnikai szaküzlet vagy informatikai szaktanácsadás.( értek a gépekhez, ezeken nőttem fel, rendszeresen foglalkozok velük. A mostani munkám is ebben a témában van)


- Utazásközvetítő cégen is gondolkodtam. (Ebben dolgoztam szakmai gyakorlatom alatt és nagyon tetszett élveztem. Ráadásul már teljes értékű irodára sem lenne szükség a legutóbbi szabályozás szerint.)


- Érdekel a web illetve landing page dizájn is. (ezt jeleneleg egyénileg tanulom szabadidőmbe)


Szóval ezeket tudnám elképzelni, hogy szívesen csinálnám. Tudom több kell annál mint az érdekel, meg a tanulgatom cselekedetek. De ha elhatároznám magam valamelyik mellett akkor minden energiám ebbe ölném bele.


Egyszerűen csak ki akarok szakadni ezekből a szürke hétköznapokból, hogy bemegyek dolgozni, elvégzem a munkám, törekszem arra, hogy jól tegyem de igazából nincs következmény ha nem mindig sikerül. Jutalom sincs ha konstans elváráson felül teljesítesz. Nagyon nem tetszik ez. Szüleimet csodálom, hogy anno kockáztattak és elkezdtek büfézni éttermezni. Míg felnőttem egy bódédból egy szép éttermet hoztak létre és a maguk urai teljesen. Sokkal vonzóbb számomra mint ez a "biztos de szürke megélhetés".

2023. júl. 28. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!