Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért próbálkoznak olyan...

Miért próbálkoznak olyan sokan forex kereskedéssel?

Figyelt kérdés

Sokan mindenféle gazdasági tudás nélkül vágnak bele. Én még nem próbáltam devizapárokkal kereskedni, vagy azok árfolyamának longolásával, shortolásával, de szerintem édes kevés a technikai elemzés, amit a cégek oktatnak is.


Ti hogy vagytok vele?



2015. máj. 14. 11:38
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

Szerintem sokan úgy gondolják, hogy ész nem kell hozzá, akkor meg miért ne?

(Aztán persze kiderül, hogy mi a helyzet)

2015. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez igen erős mentális és lelki felkészültséget igényel.
2015. máj. 14. 13:54
 3/6 HSz76 ***** válasza:
92%

Lottózni is sokan lottóznak.

Elhiszik, hogy a pénz csak úgy terem nekik az éterben.

Pedig csak lehúzzák őket... (a nagy többséget)

2015. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is már nagyon régóta foglalkoztat a téma. Először mint sokan mások én is csak a különböző marketing bullshitekkel találkoztam. Ennek ellenére vettem a fáradságot és évekig tanulmányoztam a területet ahelyett, hogy egyből belecsaptam volna. Sokan úgy tűnik könnyen elhiszik, hogy hirtelen meglehet gazdagodni. Magyarországon különösen pocsék a pénzügyi kultúra, ez forex esetében is meglátszik.
2015. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Unokabátyám a munka mellet kb. 5-6 évig képezte magát és így is havonta nagyon maximum 10% hasznot tud csinálni, de ez elég ritka.


Van egy ismerősöm aki fejest ugrott 0 tudás nélkül, vagyis beszívta ezeket a marketing bullshiteket. Azt hitte hogy annyiból áll az egész, amikor lefelé mennek az árak akkor vásárol, ha felfelé akkor elad. Aztán csodálkozott hogy bukta az egészet.

2015. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A forex balekoknak való. Azért fognak bele sokan, mert kevés pénzzel , nulla tudással is hozzákezdhetnek.


Az iparág pedig imádja a balekokat, mert az elveszített pénzükből él. Ugyanúgy mint, a kaszinó. Azt akarja, hogy felbátorodjanak a kezdők (erre vannak a tanfolyamok), tegyék be a pénzüket, égessék el, majd tegyenek be még, azt is égessék el, stb.

2015. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!