Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes a telkemen fizetős...

Érdemes a telkemen fizetős elektromos autó töltőállomást létesíteni?

Figyelt kérdés

Nem is annyira a megtérülesi idő érdekel, hanem hogy mennyire bonyolult az engedélyeztetése, a kialakítás, az adózás.


Olyanok válaszának örülnék a legjobban akiknek mar van ilyen, vagy már valamennyit foglalkoztak a témával.



#ÉMÁSZ #elektromoa autó #tőltőállomás
2023. júl. 31. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem
2023. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hol?
2023. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nógrád megye, Nemti környékén, ott a Plugshare alkalmazás szerint nincs sok.
2023. júl. 31. 19:01
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
És hány havonta jár arra egy elektromos járgány?
2023. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez valószínűleg több millió forint lenne. Neked van elektromos autód, kérdező?
2023. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

"Nem is annyira a megtérülesi idő érdekel, hanem hogy mennyire bonyolult az engedélyeztetése, a kialakítás, az adózás."

Ha nem a megtérülés érdekel egy befektetéssel, beruházással kapcsolatban, akkor mégis micsoda?

A kivitelezési kérdésekre választ ad neked az ÉMÁSZ. Az adózás meg baromira nem lehet bonyolult, hiszen egyfajta bevételed jön.

2023. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha van telked, csinálj inkább egy tüzifa-értékesítő telepet, ott sokkal gyorsabban tudod forgatni a pénzt. Bejön méteres rönkökben a tüzifa, felaprítod konyhakészbe és kiszállítod a vevőidnek. Igaz, hogy az kicsit nehezebb és piszkosabb meló, mint mobiltelóval üzemeltetni egy elektromos kútfejet.
2023. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Villamosenergiát értékesíteni, hát az külön tészta ám, nem ugyanaz, mint a strandon a lángost.
2023. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én elektromossal tervezek oda járni, szóval valamilyen töltési lehetőség biztosan lesz, de szerintem egy normális töltőoszlop nagyobb bizalmat kelt mint egy sima konnektor, amit csak azol tudnak használni akik hoznak magukkal aktív töltőt.
2023. júl. 31. 21:21
 10/19 A kérdező kommentje:

#8 pontosan, erre vonatkozikba kérdés.


A megtérülési idő azért nem releváns mert a meglévő adatokból én is ki tudom számolni, pont hogy a meglevő adatokból vagyok hiján. :)

2023. júl. 31. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!