Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretném megköszönni a...

Szeretném megköszönni a munkásomnak hogy 10 éve itt dolgozik és szeretnék neki ajándékozni egy köszönö levelet. Olyan mint a diszoklevél csak ez köszönö levél lenne. Hol találhatok ilyen mintákat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 15:29
 1/6 anonim válasza:

Szerintem inkább adj neki egy jubileumi jutalmat:D

Jobban fog örülni mint egy darab budipapirnak.

2010. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni papírboltokban "Díszoklevél" nyomtatványt...

Ez többféle formában létezik, igényes okirat, csak a nevet kell beleírni és a dátumot.


Vagy ha magad akarsz ilyet kinyomtatni, akkor a Word-sablonok között találsz a neten (keress rá)...

Vagy nyisd meg a Word programot és onnan is eléred a sablonokat => Weben...


Javaslom, hogy ne csak egy köszönő levelet adj a dolgozódnak, hanem kis ünnepséget is lehetne tartani, esetleg valami tárgyi ajándékkal is emlékezetessé tehetnéd a számára a dátumot...

2010. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon bunkó volt. Valószínűleg, ha a kérdezőt ennyire érdekli, hogy milyen papírra nyomtassa köszönőlevelet, akkor nem ennyivel kiszúrni a szemüket.
2010. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Fuuu igen, valóban:D

Őszintén? te minek örülnél jobban?

50000 Ft-nak vagy egy szaros papirnak, amire rá van irva h a munka hőse?:D

2010. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább told meg neki a decemberi fizetését 1-2 tízezressel.

Az jól jön majd neki karácsonyra.

2010. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdező egy szóval nem írta, hogy lesz-e jutalom, vagy sem.

És 10 év után nekem sokat jelentene egy ilyen köszönet, mert a kérésből feltételezem, hogy jó a munkahelyi légkör.

És a prémiumról:

- 10 év után nem tízezresekről beszélünk jutalomnál,

- én nem is pénzt adnék, hanem extra szabadságot, mondjuk megspékelve el ALL inclusive utazással a dolgozónak és párjának. Teljes költségtérítéssel és némi költőpénzzel. Mindegy hova mennek, de amíg élnek emlékeznek rá, mit kaptak.

A pénzt meg csak simán elköltik.

2010. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!