Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van igény házilag készített,...

Van igény házilag készített, 100% gyapjú kézműves fonalakra?

Figyelt kérdés

Rágódom nagyjából egy éve az ötleten, kíváncsi vagyok, vajon piacon, üzletben vagy online webáruházban mennyire van rá kereslet.

Ahogy észrevettem, legalább 10-13 Ft/méter áron kelnek el a gyapjú fonalak, akár felmehet az ár sok márkánál egészen magasabbra is, viszont nem tudom, milyen árban lehet eladni házilag készített motringokat.


Örülnék a véleményeteknek, viszont kérlek benneteket, csak olyanok válaszoljanak és szavazzanak, akiknek aktuális a mindennapjaiban a fonálvétel akár horgolás, kötés vagy más egyéb hobbi okán.



2023. aug. 25. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Nálam/Másnál lenne rá igény
Alig/Nem lenne rá igény
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolod, hogy ezt itt fogod megtudni?
2023. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs
2023. aug. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nézd őszinte leszek, mi nagyon maximum gyapjúkeveréket használunk, mert a tiszta gyapjú nagyon elit dolog ugyan, de kinek van ideje és energiája azt életben tartani, óvni-félteni? ha el is tudom képzelni, hogy valaki szökőévente egyszer belekezd valami luxusprojektbe kézzel festett, helyi gyapjúból készült fonállal, akkor sem fogsz megélni belőle.

persze ha van néhány birkátok, meg ráérős téli estéid ahol nem tudod mit kezdj magaddal, rajta, vágj bele!

2023. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!