Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Félig kézműves tehát kisszériá...

Félig kézműves tehát kisszériás és kézzel készített luxusmárka keresett lehet nyugaton?

Figyelt kérdés

Ha beindul miként lehet lepapírozni?

Mert ha beindítom a könnyebb részén túl vagyok.

Aztán gondolom jön a big brother, hogy miért van sokmilliós mozgás a bankszámlámon. Szóval az üzleti részét hogyan képzeljem el?


2014. jún. 11. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Főleg kényelmi termékek készülnének.
2014. jún. 11. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkabb ird le konkretan, hogy mit csinalnal, es mitol lenne "luxus"?

Aztan megmondom, hogy vajon megvennek-e kint.


Megjegyzem eleg sok tularazott hulyeseget megvesznek, de ott a korites az tuti "luxus", en pl. az eletben nem adnek ki 175 fontot akciosan! egy pamut hosszuujju felsoert, mondjuk nekem nincsenek fontmillioim es tudom, mi az, hogy megdolgozni a penzert... de van aki jo helyre szuletett ;)

2014. jún. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia, elég sokan ismerik már itt a történetet, mert pár éve írok róla ki kérdéseket, bár azóta a középiskolai tanulmányok óta egy egyetemet megjárva már ipari szakon is űzöm a szakmát. Lámpákat lávalámpa szerű pepecselős, elektronikás design cuccokat, hasonló cuccokat készítenék.


Illetve egy egészen másik vonalon de ugyanígy belsőépítészeti "pályán" maradva fürdőszobai kiegészítőket, burkolatokat újrahasznosított üvegből. Szintén designer megközelítésből.


Természetesen milliókat nem fogok egyetlen tárggyal keresni, de ha havonta eladok 10 lámpát kifelé akár galériákban kicsit túlárazva, az újrahasznosítást nézve már simán meglesz itthon a milliós kereset amit ha nem "iszik el" az ember nagyot lehet vele ugorni. Erre gondolok.


Bepróbáltam már a piacot középiskolai munkákkal és volt rá vevőm, Új-zélandtól Amerikán át a helyi újgazdag úriasszonyokon, bankárúrokig. Azóta már kifejezetten desiggnal és szilikáttal foglalkozom. Remélem segített valamit. Természetesen nem vágyom dollármilliókra, de hufban havi 1-2 millió (leadózva) megszépítené az életem.

2014. jún. 12. 06:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan ötletem is, hogy a prémium kategóriás konyhabútorpiacot célzom meg egészen egyedi látványvilággal. Pl tejüveg organikus formákkal inox vázra szerelve. Ezek mögött interaktív, önmagukról látványi és funkciói visszajelzést adó elektronikával akár. (világítás pl) lehet, hogy ebben egy barátommal fogok együtt dolgozni. De a konyhabútorokról is hallom, hogy nagyon mennek. Még ha egyedi lenne! Ráadásul akár nyugaton.
2014. jún. 12. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!