Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan használjanak egy...

Hogyan használjanak egy telefonszámot olyan emberek, akik egymástól távol vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Induló vállalkozásomhoz szeretnék telefonos ügyfélszolgálatot, viszont annyi a csavar, hogy több ember végezné kisebb periódusokban, mondjuk 4-6 órás ciklusokban, elég messze egymástól. Tudom, hogy az e-sim végülis az ilyen dolgokért jött létre, de azok a készülékek igen drágák.


A legegyszerűbb megoldást keresem arra, hogy ugyanazzal a telefonszámmal az ország más és más pontjain lévő személyek telefonálni tudjanak, tehát ha például valaki 06:00-12:00 között használja, akkor utána a "B" ember "átvegye" és mondjuk 12:00-16:00 között ő kezelje. A Skype-nak tudom, hogy volt hasonló szolgáltatása de nem vagyok már biztos benne.


Szerintetek mi lenne a legköltséghatékonyabb és legegyszerűbb megoldás erre? Szeretnék majd kihelyezett ügyfélszolgálatot is nyújtatni másoknak, tehát ez a kérdés nem is csak a saját vállalkozásomhoz érkező megkeresések kezelésére irányul, hanem több telefonszámot szeretnék majd "üzemeltetni" ami ezt a célt szolgálná. Mint egy "mini telefonközpont" Előre is köszönöm!


Zsombor



#vállalkozás #telefonos ügyfélszolgálat #eSIM #közös telefonszám #induló vállalkozás telefonszám
2023. szept. 16. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Atiranyitod a bejövő hivasokat? 🤔
2023. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy központi szám kell ami egy IVR-ba kapcsol, üdvözöl, bemondja hogy a beszélgetést rögzítik, majd a beállított időintervaumok alapján a megfelelő számra kapcsol. Ha foglalt zenét játszik és sorbaállítja a hívókat.
2023. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Olcsó húsnak híg a leve. Ha minőségi szolgáltatást szeretnél nyújtani, akkor áldoznod kell(ene) a technológiára, és nem a Skype-ra hagyatkozni. Mert a Skype jó, de ilyen szintű munkára, amit te tervezel, nem elég.
2023. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Az utolsó hozzászólótól kérdezném: Melyik céget tartod jónak ehhez?
2023. szept. 16. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annál a cégnél igen komoly gondok vannak, ahol nem fér bele pár alap készülék megvásárlása, ha már több dolgozó is van, akinek kellene.
2023. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2023. szept. 17. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: És ennek mégis mi köze hozzá, hogy te nem bírsz a sokszázezer Ft bérköltség mellé valami flottás készülékcsomagot venni készülékenként néhány 10k-ért?
2023. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!