Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Viszonylag megérné foodora...

Viszonylag megérné foodora futárként dolgozni? Vállalkozás szempontjából is.

Figyelt kérdés

Leginkább a vállalkozás elindítása és az ennek velejárói érdekelnének. Nagyon gondolkodok azon, hogy futárkodjak, viszont ezzel a vállalkozás részével nem vagyok még teljesen tisztában. Utána olvastam már, de érdekelne olyan emberek véleménye, akik hasonló cipőben járnak és tudnak tanácsot adni ezzel a munkával és a vallalkozas elindításával kapcsolatban és hátha tisztábban látnám így a dolgokat.


21/L



#munka #vállalkozás #futárkodás #Foodora #Vállalkozás elindítása
2023. szept. 16. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Honnan tudjuk, hogy neked megérné-e?
2023. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Most kezdesz rajta gondolkodni, amikor jön az ősz, köd, nyálkás hideg idő, tél? Gondolkodtál volna rajta tavasszal... Nem?
2023. szept. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el, ahogy a kuurválkodás nem való mindenkinek, úgy a futárkodás sem. Ráadásul lány vagy. Meg tudod védeni magad, ha olyan helyre kapsz címet, vagy bármi olyan helyzet van, hogy beszólnak, molesztálnak, akármi? Fel vagy rá készülve, ha kiviszed a pizzát és mondjuk egy részeg faszi alsógatyában nyit ajtót a panel 10. emeletén?
2023. szept. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az viszont igaz, hogy az őszi és téli időszak nem a legoptimálisabb. Erre én is gondoltam, dehát egye fene😀
2023. szept. 17. 21:55
 5/8 A kérdező kommentje:

Jogos felvetés.

Viszont ebben a városban, ahol én tervezek futárkodni, sokkal kisebb a valószínűsége, hogy ilyen bekövetkezne. Persze mindenhol vannak ilyen emberek és bármikor bejöhet egy ilyen helyzet, de jól felkészült vagyok az ilyen esetekre es nem szeretnék emiatt nem belevágni ebbe a munkába es nem kipróbálni magam benne.

2023. szept. 17. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom fogalmad sincs róla, hogy működika rendszer :D


Van egy Mesterséges intelligenciával betámogatott "futárApplikáció", amit csak a válallkozi szerződést követően tesznek számodra hozzáférhetővé.



Ez a xar vezérli az összes futárt, és gyűjti az összes statisztikát az elégedettségről a kézbesítési időről, a címhez való legkissebb távolságról, szállítás eszközéről, hajad színéről, kb mindenről.



Az a futár kapja a kiszállítást aki minden szempontból az applikáció szerint a legtökéletesebb éppen és rendelkezésre áll.



Magyarra lefordítva, te leülsz a kártyaasztalhoz ahová bedobsz egy többtízezres pénzösszeget (nevezzük vállalkozót terhelő járulékoknak), és ezután várod, hogy sorra kerülj, és jó lapokat kapj.



Sok sikert!

2023. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Hány ilyen futárt láttam én a nyáron a Duna Aréna mögötti padokon, meg a Margit szigeten is várakozni a százezres rollerjeikkel / bringáikkal.


Várják a csodát és elhiszik, hogy szabadok és menők!


Csak közbe életük nincs, meg idejük se semmire, de ameddig várakoznak is rajtuk az a bolondruha, és ingyen reklámfelület a cégnek!

2023. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Ha elmész fix állásba dolgozni valamilyen hasonló, képzettséget nem igénylő munkára, ami a futárkodással egy szinten van, pl. a mosogató, konyhai kisegítő, ott elvégzed a munkát és megkapod a bért.

A futárkodásnál meg először beleteszel sok tízezer forintot a vállalkozás nyitásba, vagyis havi 50 ezer mínusszal indulsz folyamatosan, minden hónapban. Aztán vagy kapsz annyi munkát, hogy ki tudd ezeket fizetni minden hónapban, és még meg is tudj élni, vagy nem, és csak halmozod az állam felé a saradat.

2023. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!